Spekulace: Levnější varianta telefonu Samsung Galaxy Note 3 přijde na začátku roku

N3-4

Před oficiálním uvedením velmi očekávaného smartphonu Samsung Galaxy Note 3 jsme vás několikrát informovali, že by se měl přístroj objevit také v odlehčenější verzi, která by měla být cenově dostupnější. Vypadá to, že tomu přeci jen tak bude. Na webových stránkách indické společnosti Zauba, která se stará o import a export zboží, se objevilo zařízení s označením SM-7505, což by mohlo představovat levnější verzi Notu 3. Spekuluje se, že by se novinka mohla jednoduše označit jako Galaxy Note 3 Lite. A o co vlastně bude mladší bráška ošizen?

Samsung Galaxy Note 3 nejspíše dostane levnějšího bratříčka Samsung Galaxy Note 3 nejspíše dostane levnějšího bratříčka

SuperAMOLED displej v Notu 3 je velmi drahý, a tak by novinka mohla přijít s LCD panelem. Stejně tak fotoaparát si pohorší z původních 13 MPx na 8 MPx. Je pravděpodobné, že změny budou rozsáhlejší, ale to se teprve dozvíme. Podle některých předpokladů by mohl být tento očekávaný přístroj představen na začátku příštího roku – možná již na únorovém veletrhu Mobile World Congress 2014 v Barceloně.

Ocenili byste levnější verzi Notu 3?

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)