Kompletní specifikace Galaxy S9 jsou venku. Co Samsung chystá?

specifikace galaxy s9 samsung

Veletrh CES 2018 už je za námi, takže už můžeme prohlásit, že Samsung si nepřichystal žádnou předpremiéru ani oznámení pro Galaxy S9. Nového vlajkového modelu bychom se tak měli dočkat zhruba za měsíc na veletrhu MWC 2018 v Barceloně. Každopádně je možné, že už dnes známe kompletní specifikace Galaxy S9, na internet se dostaly fotografie krabičky telefonu, které ukazují, co Samsung chystá. Tyto informace samozřejmě berte stále s rezervou, protože stále nejde o nic oficiálního.

Samsung Galaxy S9 by měl mít nově stereo reproduktory

Na to, že Samsung za měsíc oznamuje svou novou vlajkovou loď, jsme zatím viděli poměrně málo uniklých informací. To se ale možná brzy změní, na internet se nyní dostala fotografie krabičky Galaxy S9, která odhaluje zajímavé informace. A to třeba fotoaparát se světelností f/1,5, podpora super zpomaleného videa nebo stereo reproduktory.

specifikace galaxy s9

Samsung Galaxy S9 má mít 5,8″ velký AMOLED displej s QuadHD+ rozlišením. Opět by měl mít zaoblené rohy podobně jako Galaxy S8. Fotoaparát by měl mít 12 MPx s podporou OIS a světelností f/1,5. Pravděpodobně se bude jednat o stejný fotoaparát jako v Samsungu Galaxy W2018. Chybět nebude ani certifikace IP68, bezdrátové nabíjení a čtečka oční duhovky. Paměť RAM by měla zůstat na hodnotě 4 GB, úložiště pak ukazuje hodnotu 64 GB, dá se ale předpokládat, že k dispozici budou i verze s vyšším úložištěm. O výkon se bude starat Snapdragon 845 u některých verzí, v Evropě se bude prodávat verze s Exynosem 9810.

Z dřívějšího úniku informací se spekuluje o tom, že baterie má mít kapacitu 3 200 mAh. Pokud se tyto specifikace Galaxy S9 potvrdí, tak půjde spíše o evoluci. Podobně jako jsme to mohli vidět u Galaxy S6 a S7. Větší novinky se tak dají očekávat v modelu za rok, je dost možná, že se to řady Galaxy S zařadí i skládací telefon.

Co říkáte na specifikace Galaxy S9?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)