Soutěž: Buď originální a vyhraj celodenní natáčení s drony

soutěž drony

Oslavy narozenin Světa Androida jsou v plném proudu a my vám přinášíme první netradiční soutěž. Máte rádi drony a vše okolo nich? Nabízíme vám unikátní možnost strávit den natáčení s AndruVision – je jen na vás, co budeme natáčet a fotit. Zdarma si odnesete získané materiály a vědomosti o dronech i natáčení s nimi. Jdete do toho?

Soutěž Svět Androida a AndruVision

AndruVision se specializuje na komerční i nekomerční focení a natáčení za pomocí dronů. Natáčí pomocí stroje se 6 rameny a nosností asi 1,5 kg, na který lze zavěsit téměř libovolný fotoaparát nebo kameru pro záznam v nejvyšší kvalitě. Rovněž vlastní i menší 4rotorový stroj s 4K kamerou, který vyniká skvělou manévrovatelností a hodí se tak pro zakázky s mnoha překážkami. Mezi zákazníky AndruVision patří i Big Shock nebo Manner.

Secret of the castle Hukvaldy

Secret of the castle Hukvaldy

Jak se zapojit do soutěže?

Napište nám, jak byste využil/a den natáčení s AndruVision. Protože víme, že ne každý je fanda sociálních sítí, příspěvek můžete sdílet jak na sociální sítě, tak na blogy či fóra v následném znění:

„Váš originální nápad, jak byste využili den natáčení s AndruVision“. Soutěžím s www.andruvision.cz a www.svetandroida.cz

 • Příspěvek můžete sdílet na sociální sítě, lze však použít i blog nebo fórum – podmínkou je, že příspěvek musí být veřejně dostupný.
 • Po sdílení příspěvku nám základní informace v tomto formuláři, včetně veřejného odkazu na vámi vymyšlený obsah ve stanoveném formátu.
 • Originálních příspěvků můžete sdílet i více, na duplicitní obsah však nebude brán zřetel.

soutěž svět androida

O co se hraje?

 • Jeden den natáčení s AndruVision.
 • Možnost zvolit si, co budeme natáčet a fotit.
 • Zdarma získat pořízené materiály.
 • V případě šikovnosti si vyzkoušet létání s některým z dronů.
 • Získáte teoretické proškolení o dronech a natáčení.

Kdo vyhrává?

 • Vyhraje ten nejoriginálnější nápad sdílený ve správném formátu.
 • Výherce vyberou borci z AndruVision.

Jak dlouho soutěž potrvá?

 • Soutěž bude ukončena za měsíc (16. února 2016 v 10:00)
 • Posílat originální nápady můžete až do ukončení soutěže.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz a www.andruvision.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail), vloží odkaz na veřejný příspěvek ve správném tvaru a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Vybrán bude 1 výherce (nejoriginálnější příspěvek podle AndruVision), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem domluvy natáčení (termín, místo apod.).
 5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit opakovaně, ovšem vždy s jiným příspěvkem. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
 6. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 7. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

svět androida 6 narozeninyTěšíme se na vás a přejeme kreativní mysl!

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)