Spekulace se potvrdily: Samsung bude opět prodávat smartphone Galaxy Note 7

smartphone Galaxy Note 7R

Už to vypadalo, že se po vydání poslední aktualizace, která blokuje nabíjení, se pomalu začne na smartphone Galaxy Note 7 zapomínat. Jenže nebude tomu tak, Samsung oznámil, že zařízení bude prodávat jako repas.

Smartphone Galaxy Note 7 se vrací do prodeje

Je to již několik měsíců, kdy se Galaxy Note 7 přestal úplně prodávat a Samsung začal se svým programem na výměnu vadného zařízení. Společnost nyní potvrdila, že plánuje prodej repasovaných modelů. Nicméně na více detailů si musíme ještě nějakou chvíli počkat.

Náhrada za Galaxy Note7 bude Samsung Galaxy S8?

První spekulace o tom, že se smartphone Galaxy Note 7 bude opět prodávat, přišly již v únoru. Ukázaly se být jako pravdivé. V krátkém oznámení společnost řekla, že přesná místa prodeje oznámí později. A to po diskuzi s operátory a úřady dané země. Zatím je jasné pouze to, že v USA se repasovaný telefon prodávat nebude.

Jedná se o poměrně riskantní krok pro Samsung. Zařízení, které muselo být dvakrát po sobě staženo z trhu, nemá u zákazníků moc důvěry. Zpráva přichází jen den před oficiálním oznámením vlajkového modelu Galaxy S8. Mohlo by to znamenat i to, že kousek konference si pro sebe vezme Galaxy Note 7.

Koupili byste se repasovaný telefon Galaxy Note 7? Jaká cena pro vás je přijatelná?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)