Samsung oznámil Galaxy S4 LTE-A: Snapdragon 800 a rychlejší sítě na palubě

s4-lte-a (1)

Vlajková loď společnosti Samsung, model Galaxy S4, se dočká své další verze. Ta dostala název Galaxy S4 LTE-A a svého bratříčka předčí jak ve výpočetním výkonu, tak i v rychlejších datových přenosech. Právě zkratka LTE-A v názvu prozradila podporu technologie datových přenosů LTE-Advanced, která by měla umožnit rychlost až 150 Mbps. Kromě toho vystřídá skvělý Snapdragon 600 výkonnější model Snapdragon 800, který nabídne ještě větší porci výkonu. Tepat by měl na frekvenci 2,3 GHz.

s4-lte-a

Kdy se tohoto přístroje dočkáme a kolik zlaťáků za něj budeme muset zaplatit? To se zatím oficiálně neví, ale je jasné, že bude vylepšená verze dražší než ta základní s LTE. Na trh by přístroj mohl přijít poměrně brzy, neboť by jej měl korejský operátor SK Telecom přinést svým zákazníkům již v následujících týdnech. Na trh by měl přijít ve dvou barevných variantách – Red Aurora a Blue Arctic.

zdroj: qualcomm.com gsmarena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)