Samsung Galaxy Tab S – uniklé specifikace nové řady tabletů

GALAXY-Tab-S

Společnost Samsung doposud tento rok uvedla na trh sedm různých tabletů. Jak se zdá, tak tím její plány ani zdaleka nekončí. Nyní se dostala na veřejnost informace o připravované řadě tabletů Galaxy Tab S. Zajímá vás, na co se můžete těšit?

SamsungLogo Galaxy Tab S

Připravované tablety budou disponovat osmijádrovým procesorem Exynos 5 (5420) s technologií big.LITTLE (čtyřjádrový Cortex-A15 s frekvencí 1,9 GHz a čtyřjádrový Cortex-A7 s frekvencí 1,3 GHz). O pohodlný herní požitek se postará grafická karta Mali-T628 se 3GB pamětí RAM. Na přední straně je usazen Super AMOLED displej s rozlišením WQXGA (2560 × 1600). Na zadní straně se nachází 8MPx fotoaparát, schopný natočit 1080p video, na přední straně poté jen 2,1MPx kamerka.

Tablety z této řady budou disponovat čtečkou otisků prstů, na kterou jsme zvyklí z mobilního telefonu Samsung Galaxy S5. Společnost Samsung s řadou Tab S také představí novinku Multi-User login, pomocí které se budete moci přihlásit na svůj účet na tabletu pouhým přejetím prstu po čtečce.

Vyráběny budou dvě různě veliké verze:

  • Samsung Galaxy Tab S 8.4-inch Wi-Fi (SM-T700)
  • Samsung Galaxy Tab S 8.4-inch LTE (SM-T705)
  • Samsung Galaxy Tab S 10.5-inch Wi-Fi (SM-T800)
  • Samsung Galaxy Tab S 10.5-inch LTE (SM-T805)

Cena a datum dostupnosti v tuto chvíli známé nejsou. Nicméně podle specifikací je zřejmé, že tato řada bude zasazena do vyšší cenové kategorie.

Líbily by se vám tablety Galaxy Tab S?

Zdroj: SamMobile.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)