Samsung Galaxy S8 vychází ve speciální edici Piráti z Karibiku

Galaxy S8 vychází ve speciální edici

K vydání nového filmu Piráti z Karibiku, se Samsung rozhodl spojit s Disney a společně vytvořili speciální edici vlajkové lodi. Galaxy S8 vychází v limitované bedně se zajímavým příslušenstvím.

Galaxy S8 vychází ve speciální edici, cena nebude vyšší

Není to poprvé, kdy se Samsung spojil s nějakou společností, například v roce 2015 jsme mohli vidět Samsung Galaxy S6 Edge s motivy Iron Mana, minulý rok pak vyšla edice Galaxy S7 Edge s Batmanem. Obě tyto verze byly speciálně upravené, toho se ale u Galaxy S8 nedočkáme. Jedná se o klasický telefon, ke kterému je přibaleno speciální pouzdro a příslušenství s motivy filmu.

Má to ale nicméně jednu výhodu, telefon stojí stejně a připlatíte si zhruba v přepočtu 1000 Kč za příslušenství, prsten s motivem filmu a pěknou truhlu. Samotné pouzdro má v sobě zabudovaný NFC čip, který po nasazení pouzdra na telefon automaticky aplikuje motiv uživatelského rozhraní s motivem filmu.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Jak se vám líbí tato speciální verze Galaxy S8? Měl Samsung předělat samotný telefon jako u Batman nebo Iron Man edice?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)