Samsung Galaxy S7 Active: Chystá se další obrněné “eSko” se stylem

samsung-galaxy-s6-active

V březnu se po internetu potulovalo hned několik uniklých informací a fotek nového odolného smartphonu z dílny Samsungu. Všechny ty uniklé informace dávaly smysl, protože odolnou verzi vlajkové lodě představil Samsung již v minulosti. Tehdy šlo o Samsung Galaxy S5 Active a Samsung Galaxy S6 Active.

Před pár dny se na světlo světa dostaly opět fotografie, tentokrát nafocené ve Vietnamu. Snímky potvrzují hypotézy z předchozích úniků, a to díky fotce zad, na kterých je jasně vidět nápis “Galaxy S7 Active”, tedy jméno modelu. Na fotce zadní části smartphonu je pak vidět i nalepený štítek, který smartphone označuje jako SM-G891A, což je stejné označení, jaké jsme mohli vidět v některých předchozích únicích.

Samsung Galaxy S7 Active - záda

Od pohledu se zdá, že půjde Galaxy S7 Active ve stopách svého předchůdce, tedy Galaxy S6 Active. Prvně to prozrazuje barevné provedení v maskovacích barvách, předchůdci je ale podobný v podstatě celým designem. Rozdíl v designu ale bude o něco větší, než mezi vlajkovými modely Galaxy S6 a Galaxy S7.

Samsung Galaxy S7 Active - přední a boční strany

Samsung Galaxy S7 Active bude především robustní. Dá se očekávat, že smartphone bude splňovat vojenské standardy odolnosti, přičemž je v podstatě jistý stupeň IP 68. Na rozdíl od předchůdce nemá S7 Active označené domovské tlačítko, ale jen tlačítko zpět a tlačítko pro zobrazení posledních aplikací. Je tedy možné, že v domovském tlačítku bude schovaná čtečka otisků prstu.

Pokud jde o hardware, mělo by jít o stejné specifikace, jakými se chlubí běžný Samsung Galaxy S7. Jediné co by se snad mohlo odlišovat, by mohla být větší baterie.

Zdroj: gsmarena.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek