Samsung Galaxy Note 3 – bude takhle vypadat?

note3

Pokud i letos pojede rozjetý vlak s nápisem Samsung ve stejných kolejích, dočkáme se brzy představení přístroje Galaxy Note 3. Již několikrát po sobě totiž přišla další generace tabletotelefonu po vydání vlajkové lodi – tu my už dávno známe, a tak s napětím čekáme na tento kousek. O něm už se mluví poměrně dlouho a jedním z diskutovaných témat je také vzhled a zpracování. Zde by se totiž měly udát velké věci a jako první na řadě by mohl být Galaxy Note 3. Server SaMMobile nyní ukázal podobu prototypu tohoto monstra a my tak můžeme hádat, zda to bude finální design, nebo zda Samsung pracuje ještě na dalších alternativách.

Schermafbeelding-2013-06-09-om-12.14.11

Schermafbeelding-2013-06-09-om-12.19.29

Co by měl mít přístroj pod kapotou?

  • displej: 5,99″ SAMOLED Full HD displej
  • procesor: 8jádrový Exynos Octa 5420 nebo Snapdragon 800
  • paměť: 3GB RAM
  • OS: Android 4.2.2/4.3
  • fotoaparát: 13 MPx

Pokud vše půjde hladce, o novém přístroji bychom se měli oficiálně dozvědět již v září, kdy startuje akce IFA v Berlíně. V blízkosti této akce by totiž mohl jihokorejský výrobce na své akci Samsung Unpacked vnést mezi nás jasno a přístroj představit.

Myslíte si, že toto bude výsledná podoba nového Notu 3? Nebo se jedná jen o prototyp?

Chcete si již nyní vyzkoušet nejlepší telefony na trhu? Pak navštivte Android RoadShow! Vstup je zdarma.

reg

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)