Samsung Galaxy Ace Plus – že by další průšvih?

Joke

O Galaxy Ace Plus jsme vás informovali zhruba před dvěma týdny. To jsme již znali jeho přesné specifikace, které nejsou tak zdaleka oslňující, jako u jiných, třebaže i levnějších modelů. Základem je 1GHz procesor, 3 GB vnitřní paměti a 512 MB RAM. Samsung a Apple jsou poslední dobou na ostří nože a nevíme, jaký účel má mít nový design modelu Ace Plus. Na obrázku vidíte srovnání a sami určitě potvrdíte, že se jedná téměř o 100% shodu s iPhonem 3G. Apple několikrát žaloval Samsung kvůli plagiátorství, Ace měl napodobovat iPhone 4 a Ace Plus má napodobit mnohem starší model Applu – iPhone 3G. Je to poměrně vtipné, protože samotný Samsung je/byl hlavním dodavatelem Applu (LCD pro iPad). Apple se však před nedávnem rozhodl vyhlásit Samsungu válku a začal obrazovky pro svůj tablet odebírat jinde.

Joke

Tak jako tak, pro majitele původního Galaxy Ace je nový model spíše zklamáním. Můj názor je – tohle jsi Samsungu těžce nezvládl.. ;-)

Samsung Galaxy Ace Plus user interface

Samsung Galaxy Ace Plus user interface

[via GF]

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)