Menu

Samsung dodal 2 miliony Galaxy Note

Galaxy Note je přístroj, který dlouho neměl sobě rovného. Díky svému obřímu displeji s úhlopříčkou 5,3 palce se pasoval mezi tablety a telefony. Speciálně upravený displej umožnil používat stylus daleko přesněji než u ostatních zařízení. Nikdo předem nevěděl, jak úspěšný tento model bude. Čísla však hovoří jasně a vypadá to, že Galaxy Note se trefil do středu zájmu velkého počtu uživatelů.

Za dva měsíce Samsung vyrobil a dodal milion zařízení, za čtyři měsíce už to jsou miliony dva. Nutno poznamenat, že počet vyrobených a dodaných kusů neznamená přímo prodaných, přesto je to úctyhodný výkon.

Jaký dojem máte Vy z Galaxy Note? Vlastníte ho a jste s ním spokojení?

zdroj: androidcommunity.com

 

Komentáře

Alfréd

Alfréd

3.3.2012 9:10

jasné, to stejné číslo, jako když jsem dodal 20 milionů spermií a jen jedno se uchytilo……………….

Martin

Martin

3.3.2012 9:37

vlastním ho skoro 3 měsíce a sem naprosto spokojen, hlavně výdrž na baterii, po instalaci CPU tuneru výdrž 3 až 4 dny (i méně když si s ním chce každej známej hrát :D ) prostě paráda

Uni

Uni

3.3.2012 11:17

NO vzhledem k vyhraněnosti zařízení, úctyhodný výkon. Snad druhý model dotáhne záležitost se stylusem a bude mít RGB displej a dokonalost.

Geary

Geary

3.3.2012 11:46

Když se na ten displej zaměřím, tak ta mřížka u nota trochu vidět je, ale díky rozlišení je displej mnohem jemnější, než u galaxy s2 , který RGB má.

Pavel

Pavel

3.3.2012 12:02

Až moc veliký telefon,spíš bych bral SGS2 nebo Nexusa ;)

Shavel

Shavel

3.3.2012 18:21

proč RGB, včera sem držel SGS2 a ja mám SGS a tedy žádný rozdíl sem nevidel, lupu po kapsách nenosím …. displej SGS je náááááádhera :)

RSS (komentáře k článku)