První HTC Android RoadShow u nás

head12_nove1

Že nevíte, co to je? Nevadí, hned si vysvětlíme. Znáte to přísloví, když nemůže hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře? I tak by se dala definovat Android RoadShow. Je to akce, při které vezmeme spoustu nejnovějších Android zařízení a přijedeme Vám je ukázat do města, které si sami zvolíte. Kromě toho, že si budete moci vyzkoušet nejnovější Androidy na vlastní kůži, si také zasoutěžíme o telefony, trička a další drobnosti :). Nepřijdou zkrátka ani ti, kteří by se chtěli o Androidu něco zajímavého dozvědět. HTC Android RoadShow budou provázet zajímavé přednášky, ve kterých se dozvíte nejenom “Co je to Android a proč jej používat”, ale i také zajímavosti a tipy z reálného používání od těch nejpovolanějších.

www.androidroadshow.cz

 

head12_nove

Co je to HTC Android RoadShow?

Na tuto otázku jsme si převážně odpověděli v prvním odstavci tohoto článku. Je to show, takže žádná nuda :), při které Vám společnost HTC naservíruje ty nejzajímavější Android novinky do Vašeho města. Budete si je moct osahat, vyzkoušet, dozvíte se něco zajímavého o Androidu, poznáte nové kamarády -ky se stejnými koníčky.

 

Pro koho je akce určena?

  • Je určena opravdu pro každého. Program celé HTC Android RoadShow jsme sestavili tak, že každý si v něm najde to své. Kdo se nepřijde podívat na přednášky, zkoukne telefony, zahraje nějaké hry na nových tabletech, okusí 3D technologii. Ostatní si přijdou zasoutěžit o nový Android telefon, nebo jen poklábosit a poznat nové lidi.
  • Po celou dobu akce budou přítomni zástupci firmy HTC a redaktoři portálu SvetAndroida.cz, kteří Vám velice rádi poradí a zodpoví všechny Vaše otázky. No řekněte sami, kdy máte možnost vyzpovídat přímo výrobce. Otázky na tělo povoleny :)
  • Nebojte se vzít kamaráda z vedlejší vesnice, kamarádku z vedlejšího vchodu, přítelkyni, manželku, spolužáka, ségru, mamku, taťku, dědu :) no prostě každého, kdo používá mobilní telefon.
  • Pokud tvrdí, že používají telefon jen na volání a SMSky, nevadí, vezměte je s sebou na HTC Android RoadShow a společně jim ukážeme, co znamená chytrý telefon.

 

Kde a kdy se bude konat?

HTC Android RoadShow se bude konat tam, kde sami budete nejvíce chtít. Stačí jen, když na webu akce sami zvolíte, do kterého města chcete, abychom v prvním kole HTC Android RoadShow přijeli. Tentokrát vybíráme mezi Prahou a Brnem. Záleží jen a jen na Vás. Přijedeme do toho města, které dostane nejvíce hlasů. Město konání bude vybráno týden před datem konání.

Abyste věděli kdy se na HTC Android RoadShow můžete těšit a udělat si volno v práci, nebo ve škole – datum první akce bylo stanoveno na 15. 11. 2011 (úterý) ve večerních hodinách. Další podrobnosti se brzo dozvíte na webu akce, nebo portálu SvetAndroida.cz

htc-desire-s

 

Soutěže

Celá HTC Android RoadShow bude doslova prošpikovaná soutěžemi. Zasoutěžíme si o drobnosti, jako jsou odznáčky, trička, ale také o slevové poukázky na nákup telefonu, nebo o samotný Android telefon. Výherci si všechny ceny odnesou ihned domů.

Jak se do soutěže zapojit? Stačí na webu akce vyplnit registrační formulář a fyzicky se dostavit na HTC Android RoadShow, kde Vám prozradíme více.

 

Tak na co ještě čekáte, běžte nám říct, do kterého města máme přijet jako první :).

 

Za celý tým redakce Svět Androida a výrobce HTC se na Vás těšíme.
Podělíte se s námi co Vás na akci nejvíce zaujalo, nebo naopak co Vám na ní chybí?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)