První fotografie Galaxy S4 zoom

20130514081422_samsung-galaxy-S4-Zoom_0

Samsung chystá na 20. června velkou akci v Londýně, kde proběhne představení několika nových zařízení. Čím více se akce blíží, tím více na veřejnost prosakují fotografie jednotlivých produktů. Jedním z nich, jak se ukazuje, bude Samsung Galaxy S4 zoom. Mnozí by si mohli podle názvu myslet, že se specifikace zařízení budou blížit nové S4. Bohužel tomu tak není. Pojďme se podívat, co můžeme od tohoto “foto-telefonu” očekávat.

Galaxy-S4-Zoom

Až na drobné detaily vypadá z přední strany prakticky totožně s Galaxy S4 Mini. Prozatím známé specifikace jsou následující:

  • 4.3” qHD sAMOLED displej
  • Dvoujádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,6 GHz
  • Vnitřní úložiště s kapacitou 8 GB, rozšiřitelné o microSD kartu
  • Bleutooth 4.0 LE
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a
  • A-GPS

Jak jistě vyplývá z obrázků a názvu, telefon je specifický svým fotoaparátem. Obsahuje totiž 16MPx fotoaparát, který podporuje optický zoom. Nebylo zapomenuto ani na ovládací prvky. Na pravé straně se nachází speciální tlačítko pro fotografování a nově se také ovládání hlasitosti přesunulo z levé strany na pravou.

Z fotografií jsou také patrné větší rozměry. Můžeme tedy říci, že se zařízení bude velmi neprakticky přenášet “po kapsách”.

galaxy zoom 1

galaxy zoom 2

galaxy zoom

Líbí se vám novinka od Samsungu? Myslíte si, že by šel tento “foto-telefon” využit při každodenní činnosti?

Zdroj: SamMobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)