Sledujte s námi představení Samsung Galaxy S9: Začínáme v 18:00

telefony samsung galaxy s9

Jeden z vrcholů veletrhu MWC nás čeká dnes v 18:00, kdy začíná konference společnosti Samsung. Na té se představí očekávané vlajkové modely Samsung Galaxy S9 a S9+. A stejně jako u představení minulých modelů, i tentokrát budeme na místě. Krátce po představení se můžete těšit na první pohled a porovnání s předchůdcem Galaxy S8.

Představení Galaxy S9 můžete sledovat živě na internetu

Jak už je u Samsungu zvykem, tak celá akce se bude živě přenášet na internet. Každý tak bude moct sledovat novinky přímo jak je bude Samsung ukazovat. Samotný stream najdete i níže v tomto článku. Začíná se v 18:00 našeho časového pásma. Pokud jde o obsah představení, tak se samozřejmě vše bude točit kolem nových vlajkových modelů Galaxy S9 a S9+. Dále se také pravděpodobně ukáže nová verze dokovací stanice Dex Pad.

Samsung Galaxy S9 Unpacked: Official Replay

Samsung Galaxy S9 Unpacked: Official Replay

Pokud jde o další novinky, jako třeba nedávno ukázaný Galaxy Tab S4, tak je zde teoretická šance, že by se také mohl ukázat. A to právě díky nedávno uniklým informacím a tomu, že minulá verze tohoto prémiového tabletu se představila právě na veletrhu MWC. Jak to nakonec vše bude, si musíme počkat na večer.

Budete sledovat představení nových produktů z řady Samsung Galaxy S9?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)