Pařba na víkend – tipy na Android hry 65

anomaly2

V této pařbě si jako první ukážeme neobyčejnou tower defence hru, ve které se netradičně vžijete do role útočících v Anomaly Warzone. Poté vám stoupne adrenalin v motokrosové hře Red Bull X-Fighters 2012. Už dlouho tady nebyla kvalitní plošinovka, a proto jsme do dnešní pařby zařadili hru Oscura. Na závěr si vybudujeme restauraci se zombie zaměstnanci v Zombie Café a zalétáme si ve StarBounderu. Za jakékoli komentáře, návrhy či připomínky budeme jenom rádi.

Anomaly Warzone

Je tzv. obrácená tower defence hra. Tentokrát se vžijete do role útočících a budete se snažit plnit úkoly v jednotlivých kolech. Mezi ně takřka v každém případě patří ničení nepřátelských věží, dojezd na konkrétní místo, či kombinace těchto 2 úkolů. Trasu cesty vašich obrněných transportérů a tanků si můžete sami vymodelovat pomocí jednoduchého systému otáčení šipek. V této hře můžete využít několik podpůrných sil, bez kterých byste neměli ani nejmenší šanci na úspěch. Postupným hraním získáváte stále nové schopnosti, jako je například návnada, která přiláká střelbu nepřátel a vy tak můžete bezstarostně projet bez újmy na zdraví. Anomaly Warzone je postavena na velmi zajímavém konceptu. Grafické zpracování je velmi dobré úrovni, především efekt oddálení do taktického módu. Tuto hru doporučuji, protože je dosti zábavná.

anomaly1

Anomaly Warzone Earth HD
Anomaly Warzone Earth HD

Red Bull X-fighters 2012

Motokrosová akrobatická soutěž Red Bull Xfighters se dostala také na operační systém Android. Red Bull ve spolupráci s herním studiem Polarbit vytvořili poměrně povedenou hru, ve které si vyzkoušíte ty nejlepší motokrosové triky. V krátkém časovém limitu jich budete muset vykonat co nejvíce. Čím více tyto vzdušné kousky budete kombinovat, tím vyššího skóre dosáhnete. Při každém spuštění této hry se zapne nabuzující intro s parádní hudbou. Už jenom díky tomu jsem Red Bull Xfighters 2012 několikrát v telefonu zapnul ;).

redbull1

25c2147495d8145f3108249fcb2c3384?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Oscura

V roli podivné potvůrky se vydáte prozkoumat strašidelnou jeskyni. V cestě vám budou stát nejrůznější překážky, propasti, létající monstra a další nepěkně vypadající obludy. Oscura je velmi podobná hře Limbo, pro které je taktéž typická ponurá atmosféra. V Oscuře navíc můžete využít slow-motion. Sbíráním bílých krystalů se vám doplní. V mnoha momentech ho rozhodně budete potřebovat. Oscura je velmi kvalitní plošinovka s jednoduchým ovládáním a hezkou grafikou, rozhodně doporučuji.

oscura1

de0eb3bcae94b69a0ec9f4c7fd123d31?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Zombie Café

Založte si tu nejlepší restauraci široko daleko! Zaměstnejte co nejvíce zombies, aby vám roznášeli jídla a zákazníci odcházeli vždy spokojení. Interiér restaurace můžete kdykoliv měnit, zkrášlovat a dokupovat nové prostory. Pozor si musíte dát na konkurenční restaurace v okolí. Když vám budou krátit zisky, stačí na ně poslat své zombies zaměstnance, kteří v cizích restauracích udělají, co bude třeba. Zombie Cafe má hezkou HD grafiku, bohužel se v ní setkáte se systémem mikrotransakcí. Za vyzkoušení ale rozhodně stojí.

zombiecafe1

679b338711b11c0120f97c754cde9c9e?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Starbounder

V této hře si vybere vznášedlo, upravíte jeho vzhled a pak už jen budete svištět po vzdušných plošinách. Starbounder se ovládá pomocí gyroskopu a 2 tlačítek na displeji. Levým můžete zpomalit (po uvolnění zrychlit) a pravým vyskočit. Je možné provádět i dvojskok. Unity engine zajišťuje výbornou grafiku. Starbouner nabízí Lite verzi. Rozhodně si ji alespoň vyzkoušejte, protože nebudete litovat.

starbounder1

7098ed3be8d651f9970dc37e9a2f6b83?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 65

Pařba na víkend - tipy na Android hry 65

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)