Pařba na víkend – Tipy na Android hry 59

featured2

Na výzvu čtenárů jsme do dnešní pařby zahrnuli luxusní MMO RPG Dark Legends, určitě vás potěší i logická hra s fyzikálním enginem Shark Dash, zajímavá skákačka Gunman Clive, dechberoucí závody na život a na smrt Death Rally a blbůstka na odreagování LongBow.

Dark Legends

je rozsáhlá hororová MMORPG hra, ve které budete zachraňovat upíří rasu před vyhynutím. Je postavena na modelu free-to-play s mikrotransakcemi. Na počátku hry si vytvoříte svého hrdinu a upravíte si jeho vzhled. Pak už se stačí vrhnout do světa a začít plnit jednotlivé úkoly. Jsou zde určité kampaně, k jejichž splnění je potřeba absolvovat několik misí. Ne všechny jsou zaměřeny na boj či akci, ale každá z nich vám přinese zkušenosti a peníze. Souboje jsou v Dark Legends řešeny formou hack-and-slash a vaše jednotlivé skilly lze nabíjet delším stiskem. Poté mají více devastující účinky a také rozsah. Chcete-li hrát se svými přáteli, stačí použít sociální systém, ve kterém si můžete své kamarády přidat do friend listu, chatovat s nimi, scházet se v upírských čtvrtích a dokonce se s nimi účastnit misí či PVP soubojů. Při hraní je samozřejmě nezbytné internetové připojení. Jedná se o zajímavé MMORPG, které vás chytne a nepustí.

Dark_Legends_Combat

Dark Legends
Dark Legends

Shark Dash

V této logické hře od Gameloftu bude vaším cílem posbírat a zkonzumovat všechny plovoucí kachničky a to v roli zákeřného žraloka. Toho můžete natahovat podobným způsobem, jako je tomu v Angry Birds. Každý level s sebou nese určitou překážku a logickou hádanku. V pozdějších úrovních budete ovládat dva žraloky, kde každého z nich musíte využít spávným způsobem.  Za zmínku stojí také fyzikální engine, který sice není perfektní, ale potěší.

shark1

The app was not found in the store. :-(

Gunman Clive

Westernová skákačka s „ručně“ kreslenou grafikou. V dnešní době je takových her velká řada a proto je těžké v tomto žánru vyniknout a přijít s něčím inovativním. Autorovi této hry se to ale podařilo, a pokud nevěříte, můžete se o tom přesvědčit v následujícím traileru. Ten zachycuje takřka všechny možnosti hry, souboje s obrovskými bossy a úžasnou grafiku.

Gunman Clive Trailer

Gunman Clive Trailer


The app was not found in the store. :-(

Death Rally

Tyto zběsilé závody musí bavit snad každého. Zúčastníte se v nich šílených soubojů vyzbrojených aut. Hra se ovládá joystickem a tlačítkem pro střelbu. Za získané peníze ze závodů si můžete dokupovat zbraně, výkonnější auta a další doplňky. Opět se zde setkáme s naším “oblíbeným” systémem mikrotransakcí. Death Rally má nadprůměrnou grafiku a celkově působí kvalitním dojmem. Jediná věc, která mě na této hře zpočátku iritovala, bylo ovládání. Jeho zvládnutí není zcela jednoduché a vyžaduje silnou dávku trpělivosti.

death1

The app was not found in the store. :-(

LongBow

Lukostřelecká hra na odreagování. Na výběr v ní máte z několika obtížností, vaším úkolem je samozřejmě trefovat se šípy do terčů, což ovšem za určitých ztížených podmínek nebude vůbec jednoduché. Mezi vaše úhlavní nepřátele patří vítr a často i daleká vzdálenost od terče. Počítat musíte i s gravitací, která vaše šípy (především u střel z delší vzdálenosti) táhne k zemi. LongBow není skvělá hra, ale na chvíli rozhodně zabaví.

longbow1

Longbow – Lukostřelba 3D Lite
Jason Allen
Verze1.2 (7. 4. 2012)
Velikost18 MB
2.0.1+


Zdarma


37,21 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 59

Pařba na víkend - tipy na Android hry 59

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
Plants vs Zombies 3

První ochutnávka Plants vs Zombies 3

Zprávičky Filip Zatloukal Filip Zatloukal
2 min. uložit na později

Komentáře (11)