Pařba na víkend – Tipy na Android hry 48

monstermain

Další díl je zde a užijete si v něm pět kvalitních her. A pozor! Většina z nich je zdarma!

Legendary Heroes

Jedná se o částečnou napodobeninu her, jako jsou Dota, Heroes of Newerth nebo League of Legends. Setkáte se zde s jednou lajnou, na které budete ovládat tři hrdiny. Hrdinové mají každý po čtyřech schopnostech, které se postupně s vyššími levely odemykají. Za vyhrané peníze si můžete dokoupit i jiné hrdiny, ale ve hře můžete použít pouze tři vybrané. Vaším úkolem zde bude probít se přes protivníkovy věžky až k hlavní budově a po jejím zničení vyhráváte a postupujete do těžších kol. Tato hra nabízí skvělou grafiku a hratelnost, a proto jediná věc, která ji chybí k téměř dokonalosti, je multiplayer.

legendary heroes

Legendary Heroes MOBA Offline
Legendary Heroes MOBA Offline

Mad Tracks

Tuto hru ocení zejména ti, kteří se s ní setkali na starých konzolích, a proto si u ní zavzpomínají. Avšak i pro Vás, kteří ji neznáte, hra nabízí slušnou porci zábavy, obzvláště při multiplayeru. Ovládáte zde auto, se kterým závodíte a sbíráte na trati mnoho bonusů dávajících Vám různá vylepšení. Například můžete na své protivníky střílet rakety, vytvořit si štít, nebo dostat raketový pohon.

MadTracks_060107-33

0b8378a3e5a55c3a19c96515730addf8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Magician’s Handbook

Je zajímavá logicko pozorovací hra, ve které si pořádně procvičíte angličtinu. Setkáte se zde s velmi propracovaným příběhem a po jeho přečtení se vrhnete do světa plného záhad, které čekají na Vaše řešení. Princip hry je jednoduchý, vlevo máte seznam věcí, které musíte najít na obrazovce, avšak to zas tak jednoduché není. Aby se hra nestala nudnou, tak po každém vyřešeném obrázku následuje minihra, která prověří Vaše jiné schopnosti, než pouze pozorovací. Tato hra má pěknou záhadnou atmosféru a nabízí něco jiného než samé závodní a střílecí hry.

handbook

The Magician's Handbook: Cursed Valley
The Magician's Handbook: Cursed Valley

Monster Shooter

Naprosto úžasná hra se skvělou grafikou, příběhem, animacemi a hratelností. Vaším úkolem bude ve třiceti strhujících levelech na třech různých světech postřílet vše, co Vám přijde do cesty. Na tento úkol budete mít k dispozici obrovský arzenál zbraní, a proto o hektolitry krve nebude nouze. Tuto hru doporučuji vyzkoušet a je téměř až k nevíře, že je celá zdarma.

monstershooter

476945b251844b6dff562391aa8d416c?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Dead Runner

Další hra, která se svou ponurou atmosférou hodí na hraní v noci. Vaším úkolem bude doběhnout nebo doletět co nejdále v temném lese. Tato hra je na Marketě již poměrně dlouho a přešla tam z iOS zařízení. Nabízí skvělý zvukový doprovod, grafiku a plynulost, a proto by neměla upadnout v zapomnění.

deadrunner

13a0e995a5b0ebb16c0670a2dc85e82f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend – tipy na Android hry 48

Pařba na víkend - tipy na Android hry 48

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)