Pařba na víkend – Tipy na Android hry 37

shineeeee

Pařba na víkend s číslem 37 je tady a přináší 5 zajímavých her. Doufám, že Vás budou bavit minimálně stejně, jako nás.

World of Goo

Tato hra je nyní velmi populární a v herních žebříčcích často zabírá první pozice. Budete se v ní snažit tvořit nejrůznější kreace z kuliček slizu a snažit se je dostat k trubici, která je vysaje. Úkol to často nebude vůbec jednoduchý a to především proto, že množství těchto kuliček je omezené a vy tak budete muset přemýšlet, na kterém úseku ušetřit, aby vám umožnil vybudovat jiný úsek :)

goo1

World of Goo
World of Goo

Where is my water?

where is heheKde je moje voda? Přesně tuto otázku si klade nejen tento náhodně vybraný sympaťák z internetu, ale hlavně hrdina hry s tímto názvem. Tím je maličký krokodýlek, který ke štěstí potřebuje právě jen trochu té vody. Vaším úkolem bude provrtávat hlínu tak, aby se tekoucí voda dostala přímo ke krokodýlovi do koupelny. Where is my water je hra od tvůrců Disney. Oplývá proto krásnou grafikou a také se dobře (snadno) hraje.

 

Where's My Water?
Where's My Water?

Shine Runner

Jedná se o bláznivé závodění na vodě. Cílem každé mise je dostat se k obchodu a nakoupit různé suroviny za co nejlevnější ceny. Ty pak můžete v odlišných obchodech prodat a inkasovat za ně více peněz. Tato “kampaň” je však pouhým zpestřením jinak poměrně povedené hry.

shine1

Shine Runner
Shine Runner

Sprinkle Junior

Je logická hra pro děti, ale zabavit dokáže i dospělé. Tuto hru známe již z tegra zařízení, avšak pro Sprinkle junior není třeba dvoujádrového procesoru. I tak vypadá hra perfektně a rozhodně stojí za vyzkoušení. Vaším úkolem bude z hadice uhasit plápolající ohně na obrazovce, vody máte neomezené množství, a proto hurá do hašení.

sprinkle1

Sprinkle Junior
Sprinkle Junior

Fling!

Je logická a příjemně vypadající hra. Vaším úkolem bude z hracího pole vykopnout všechny chlupaté kuličky tak, aby Vám tam zbyla pouze jedna. Pokud máte rádi logické hry, tak tyto roztomilé kuličky Vás dostanou. S každým dalším kolem bude postup těžší, a proto je někdy nutná dávka trpělivosti.

fling1

ef753fd659d6e3e002f27a114aa736af?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Video

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 37

Pařba na víkend - Tipy na Android hry 37

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)