Pařba na víkend – tipy na Android hry 28

worms_armageddon

Další pařba na víkend je tady! Dnes číslo 28 a dalších 5 zajímavých her.

FMX Riders

Je arkádová závodní hra, se kterou si užijete plno zábavy. FMX Riders získalo mnoho ocenění a to už na iOS zařízeních. Na začátku máte na výběr z několika tratí a další se budou odemykat postupem ve hře. Poté si vyberete jednu z mnoha postaviček, zvolíte motorku a můžete vyrazit. Hru ovládáte akcelerometrem a comba při skocích tvoříte tažením prstu po displayi.

fmxriders

The app was not found in the store. :-(

Worms

Zahrajte si populární, zábavnou a výbušnou strategickou hru. Tuto hru snad ani není třeba představovat, jedná se o naprostou počítačovou klasiku. Dva týmy červíků stojí proti sobě a mají za úkol se zničit pomocí obrovského arzenálu (bazooka, granát, mina, bomba, samopal, brokovnice atd.) můžete hrát proti počítači nebo hru pro dva. Ovládání je povedené a počítačová klávesnice mi vůbec nechyběla.

worms

The app was not found in the store. :-(

Order & Chaos Online

Jediná real-time MMORPG hra na android. V této hře máte možnost prozkoumat celý herní svět, bojovat a plnit úkoly a to vše s více než tisícem hráčů z celého světa. Pro hraní je třeba se zaregistrovat na Gameloft live a po třech měsících hraní platit měsíčně zhruba dolar. Na začátku hry si ze 4 ras vyberete svůj charakter, zvolíte si z velkého množství classů (lučištník, bojovník, kouzelník a jiné) a poté se Vám otevře svět v nádherné 3D grafice a obrovskými možnostmi.

orderandchaos

Order & Chaos Online 3D MMORPG
Order & Chaos Online 3D MMORPG

Zombie rider

Dnes jsou zombíci snad všude, tak proč by nemohli závodit na chopperu. Zombie Rider je od tvůrců Turbo Grannies, což je hra, která sklidila obrovské ovace. Chopper ovládáme akcelerometrem, plyn přidáváme kliknutím na pravou stranu displaye a brzdíme kliknutím na levou stranu. Jezdíme na čas, který můžeme vylepšit sbíráním mozků po trase.

zombierider

The app was not found in the store. :-(

Lord Of Magic

Na závěr tady máme jednu oddechovku pro příležitostné hraní. Hra je jednoduchá na ovládání a zkrátí Vám chvíle čekání na zastávkách. V roli kouzelníka budete chránit své věže před nájezdy nepřátel. 23 kouzel a schopností ve 4 stylech magie, 19 úrovní na třech místech a 12 druhů monster to vše nabízí Lord Of Magic. Kouzla vystřelujete tahem prstu od spodku obrazovky a pozor hlídejte si počet bludiček mezi monumenty, protože když dojdou, nemůžete kouzlit.

lordofmagic

The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend – tipy na Android hry 28

Pařba na víkend - tipy na Android hry 28

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)