Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 178 – skvělá bojovka, šílený taxík a pár návykovek

178 uvodni

Dnes nás čeká skvělá bojovka s dech beroucími animacemi a výbornou hratelností – Shadow Fight 2. Následuje šílená jízda v podobě dalšího dílu oblíbené série Crazy Taxi od společnosti SEGA. Třetím tipem na hru je silná návykovka s jednoduchým principem – Amazing Brick. V předposlední hře budete ovládat malé káčátko, které dokáže ovládat gravitaci – Gravity Duck. Na závěr jsme pro vás vybrali hru Unpossible, ze které se vám zatočí hlava. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 je velmi zdařilá bojovka ve stylu her, jako jsou Tekken, Mortal Combat apod. Na první pohled vás oslní skvěle zpracované pohyby hrdinů a také fyzikální model. S vaší postavou se budete snažit porazit několik bossů. Během této cesty se utkáte se spoustou protivníků v turnajích, kde nasbíráte potřebné peníze a zkušenosti. Postupem hraní se učíte nová komba, kupujete si zbraně a další výbavu. Prostřednictvím virtuálního joysticku a 2 tlačítek pro útok dokážete vytvářet nejrůznější bojové kreace. Kopat/boxovat můžete směrem k nohám, na solar, ale také můžete provádět high-kicky směřované ke hlavě. Pokud se vám nepodaří tuto hru spustit, změňte si ve vašem zařízení jazyk na Angličtinu. Poté by to mělo “šlapat”. Po prvním úspěšném spuštění můžete změnit jazyk zpátky na Češtinu.

shadow fight 1 android hry shadowfight 2 android hry

Shadow Fight 2
Shadow Fight 2
Developer: NEKKI
Price: Free+

Crazy Taxi City Rush

Další díl oblíbené klasiky Crazy Taxi je na Google Play. Na počátku hry si koupíte taxík, vyberete hlavního hrdinu a vydáte se rozvážet náročnou klientelu. Série Crazy Taxi rozhodně nepatří mezi simulátory a spíše se řadí k opravdu zběsilým arkádám. Za včasný dovoz klientů z bodu A do bodu B získáváte peníze, které pak můžete investovat do upgradu vašeho taxíku. Crazy Taxi City Rush je vcelku zábavná hra. Na druhou ale obsahuje docela vlezlé mikrotransakce, které dokážou herní zážitek značně znepříjemnit (čekání na benzín).

crazy taxi 1 crazy taxi 2 android hry

Crazy Taxi City Rush
Crazy Taxi City Rush
Developer: SEGA
Price: Free+

Amazing Brick

Ty nejjednodušší hry dokáží často zabavit mnohem více než “áčkové” tituly s vybroušeným grafickým zpracováním. Hra s názvem Amazing Brick je toho názornou ukázkou. S malou kostkou se budete snažit vyletět co nejvýše. Hra se ovládá klepáním na levou a pravou stranou stranu displeje. Při cestě vzhůru se musíte vyhýbat statickým plošinám a kostičkám. Cílem je dosáhnout nejvyššího možného patra. Při přesunu z patra do patra se ozve zvuk, který silně připomíná úspěšný průlet trubkami ve Flappy Bird. V tom se autoři Amazing Brick inspirovali více, než je zdrávo :).

amazing brick 1 amazing brick 2

The app was not found in the store. :-(

Gravity Duck

Ve Gravity Duck budete ovládat malé káčátko, které bylo obdařeno schopností měnit gravitaci. Hra nabízí dohromady 140 levelů rozdělených do 4 kampaní. Úkolem každého kola je získat zlaté vejce. K tomu se obvykle dostanete až tehdy, když vyřešíte všechny logické situace prostřednictvím hrátek s gravitací. Zpočátku vás čekají jednoduché překážky v podobě ostnů, později se objeví i pohybující se protivníci, vystřelující šipky a další. Hru vytvořilo studio Noodlecake, což je jakási záruka kvality.

Gravity Duck 1 Gravity Duck 2

Gravity Duck
Gravity Duck
Price: CZK 27.99+

Unpossible

Ve hře Unpossible se ocitáte na futuristické horské dráze, kde se musíte vyhýbat překážkám. Hra nabízí několik úrovní s rozdílnou obtížností. Na své si tedy přijdou nejen hráči, kteří, mají rádi spíše pomalejší jízdu, ale také adrenalinoví nadšenci. Když v úrovni Futile vydržíte zůstat na dráze 60 vteřin, otevře se vám další úroveň. V nastavení hry si můžete zvolit, zda budete hru ovládat s pomocí pohybového senzoru vašeho zařízení, nebo s dotykovým ovládáním. Hra nabízí synchronizaci přes Google+, díky které můžete porovnávat vaše skóre i s ostatními hráči.

Unpossible 1 Unpossible 2

Unpossible
Unpossible
Developer: Acceleroto
Price: CZK 40.17

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

 

Komentáře

zvady

zvady

z aplikace
22.8.2014 7:12

Shadow fight 2 sa spustí len úvodná obrazovka a spadne

zvady

zvady

z aplikace
22.8.2014 7:24

Beriem späť… už to ide chyba bola u mňa :)

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

22.8.2014 9:11

Shadow fight 2 není špatný :)

redden

redden

22.8.2014 9:29

zvady a aka chyba bola u teba? lebo skusal som tutuo hru asi na 5 zariadeniach a vsade force close… a ked si pozres komentare tak mam dojem ze to ide iba vyvojarom..

DavidDol

DavidDol

22.8.2014 10:05

Chybí mi tu Surgeon simulator a včera vyšel i očekávaný Swing Copters

mimar48

z aplikace
22.8.2014 10:09

Mám s Shadow Fight 2 stejnou zkušenost – instalováno na HTC One M8 a SG Note 10.1 a pokaždé po úvodní žluté obrazovce s logem následoval pád aplikace. Zkoušeno naposledy o víkendu …
Kde že je ta chyba?

Caszidy

Caszidy

22.8.2014 10:11

Zdravím. Je nějaký důvod, proč se mi články ze seriálu Pařba na víkend nezobrazují (na rozdíl od ostatních článků ze Světandroida) v RSS čtečce?

zvady

zvady

z aplikace
22.8.2014 10:25

Minule mi to nešlo ale po update novej ROM, mam Mini to ide, tak neviem… a prešli ste si ten jazyk? Pripadne si nechajte anglicky. Inak to padá pri kúpe brnenia, ale pri kúpe zbraní v pohode.

zvady

zvady

z aplikace
22.8.2014 10:27

oprava mam MIUI a Hongmi

Peernikk

Jirka Pernica 0

22.8.2014 10:37

Všem, kterým nefunguje Shadow Fight – zkoušeli jste před spuštěním hry změnit jazyk systému na Angličtinu?

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

22.8.2014 10:54

Caszidy:
To by mohlo být způsobeno zapnutým filtrem v mobilní aplikaci. Zkontrolujte, zda máte “zaškrtnuto všechny”. Pokud by problém přetrvával, tak napište :)

Caszidy

Caszidy

22.8.2014 11:04

Nepoužívám mobilní aplikaci, používám RSS čtečku. Konkrétně Feedly.

Trip

Trip 0

z aplikace
22.8.2014 14:18

Zase nic pro mě.

Karel Zouhar

22.8.2014 16:17

Taky mi to po úvodní obrazovce spadne.. A fakt mě to štve, jak že to vyřeším ?

Lukáš Knop

Lukáš Knop

22.8.2014 19:33

Kvůli hře Shadow Fight nebudu přece měnit jazyk systému (v roce 2014)! Dávám jednu hvězdu a vývojářům jsem už psal před týdnem, ale asi na to serou :-)

Vojta.houdek

vojta 0

22.8.2014 22:38

Shadow Fight mě funguje naprosto bezproblému ale je pravda že mám všechny zařízení v angličtině. (Je to jedna z mojich top her :) )

aBrick

aBrick

z aplikace
23.8.2014 16:33

Jo! Konečne gravity duck aj na android! Thx za info

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

25.8.2014 16:18

Caszidy:
Pokusím se zjistit a pokud se mi to povede, tak vám pinknu info na mail.

9.9.2015 10:21

converseپW
conversę http://conversetw.mennosource.org/

RSS (komentáře k článku)