Pařba na víkend – tipy na Android hry 178 – skvělá bojovka, šílený taxík a pár návykovek

178 uvodni

Dnes nás čeká skvělá bojovka s dech beroucími animacemi a výbornou hratelností – Shadow Fight 2. Následuje šílená jízda v podobě dalšího dílu oblíbené série Crazy Taxi od společnosti SEGA. Třetím tipem na hru je silná návykovka s jednoduchým principem – Amazing Brick. V předposlední hře budete ovládat malé káčátko, které dokáže ovládat gravitaci – Gravity Duck. Na závěr jsme pro vás vybrali hru Unpossible, ze které se vám zatočí hlava. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 je velmi zdařilá bojovka ve stylu her, jako jsou Tekken, Mortal Combat apod. Na první pohled vás oslní skvěle zpracované pohyby hrdinů a také fyzikální model. S vaší postavou se budete snažit porazit několik bossů. Během této cesty se utkáte se spoustou protivníků v turnajích, kde nasbíráte potřebné peníze a zkušenosti. Postupem hraní se učíte nová komba, kupujete si zbraně a další výbavu. Prostřednictvím virtuálního joysticku a 2 tlačítek pro útok dokážete vytvářet nejrůznější bojové kreace. Kopat/boxovat můžete směrem k nohám, na solar, ale také můžete provádět high-kicky směřované ke hlavě. Pokud se vám nepodaří tuto hru spustit, změňte si ve vašem zařízení jazyk na Angličtinu. Poté by to mělo “šlapat”. Po prvním úspěšném spuštění můžete změnit jazyk zpátky na Češtinu.

shadow fight 1 android hry

Shadow Fight 2
Shadow Fight 2

Crazy Taxi City Rush

Další díl oblíbené klasiky Crazy Taxi je na Google Play. Na počátku hry si koupíte taxík, vyberete hlavního hrdinu a vydáte se rozvážet náročnou klientelu. Série Crazy Taxi rozhodně nepatří mezi simulátory a spíše se řadí k opravdu zběsilým arkádám. Za včasný dovoz klientů z bodu A do bodu B získáváte peníze, které pak můžete investovat do upgradu vašeho taxíku. Crazy Taxi City Rush je vcelku zábavná hra. Na druhou ale obsahuje docela vlezlé mikrotransakce, které dokážou herní zážitek značně znepříjemnit (čekání na benzín).

crazy taxi 1

Crazy Taxi City Rush
Crazy Taxi City Rush

Amazing Brick

Ty nejjednodušší hry dokáží často zabavit mnohem více než “áčkové” tituly s vybroušeným grafickým zpracováním. Hra s názvem Amazing Brick je toho názornou ukázkou. S malou kostkou se budete snažit vyletět co nejvýše. Hra se ovládá klepáním na levou a pravou stranou stranu displeje. Při cestě vzhůru se musíte vyhýbat statickým plošinám a kostičkám. Cílem je dosáhnout nejvyššího možného patra. Při přesunu z patra do patra se ozve zvuk, který silně připomíná úspěšný průlet trubkami ve Flappy Bird. V tom se autoři Amazing Brick inspirovali více, než je zdrávo :).

amazing brick 1

873adafcf709b31af64cc5531d5d084a?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Gravity Duck

Ve Gravity Duck budete ovládat malé káčátko, které bylo obdařeno schopností měnit gravitaci. Hra nabízí dohromady 140 levelů rozdělených do 4 kampaní. Úkolem každého kola je získat zlaté vejce. K tomu se obvykle dostanete až tehdy, když vyřešíte všechny logické situace prostřednictvím hrátek s gravitací. Zpočátku vás čekají jednoduché překážky v podobě ostnů, později se objeví i pohybující se protivníci, vystřelující šipky a další. Hru vytvořilo studio Noodlecake, což je jakási záruka kvality.

Gravity Duck 1

Unpossible

Ve hře Unpossible se ocitáte na futuristické horské dráze, kde se musíte vyhýbat překážkám. Hra nabízí několik úrovní s rozdílnou obtížností. Na své si tedy přijdou nejen hráči, kteří, mají rádi spíše pomalejší jízdu, ale také adrenalinoví nadšenci. Když v úrovni Futile vydržíte zůstat na dráze 60 vteřin, otevře se vám další úroveň. V nastavení hry si můžete zvolit, zda budete hru ovládat s pomocí pohybového senzoru vašeho zařízení, nebo s dotykovým ovládáním. Hra nabízí synchronizaci přes Google+, díky které můžete porovnávat vaše skóre i s ostatními hráči.

Unpossible 1

Unpossible
Unpossible

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 178

Pařba na víkend - tipy na Android hry 178

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)