Pařba na víkend – tipy na Android hry 164 – akční návykovky, rytířské souboje a Vikingové

fff

Ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry vás jako první čeká skvělý endless run s RPG prvky – Dark Lands od studia Bulkypix. Následuje povedená akční hra Aliens Drive Me Crazy, ve které zachraňujete svět před mimozemskou invazí. Třetím tipem na víkend je komplexní rytířská hra, v níž trénujete svoje jednotky, obsazujete vesnice a účastníte se rytířských turnajů. To vše ve hře Kings League: Odyssey. Ve předposlední hře se zhostíte role velitele armády v Mini Warriors. Na závěr si vyzkoušíte zábavnou logickou hru s Vikingy – Icebreaker: A Viking Voyage.

Dark Lands

Studio Bulkypix vydalo další povedenou hru. Dark Lands lze zařadit do žánru endless run. Ve hře budete překonávat různé překážky v podobě ostnů, pastí, ale také nepřátel. Vašeho hlavního hrdinu ovládáte prostřednictvím jednoduchých gest. Tažením prstu nahoru vyvoláte výskok (lze provádět také dvojskok), tažením dolů pak skluz. Pokud narazíte na protivníka, můžete ho buďto přeskočit a pokračovat v běhu, nebo se s ním utkat. V druhém případě pak musíte používat útok, který realizujete tapáním a samozřejmě také krytí pomocí přidržení dvou prstů na displeji. Z padlých nepřátel vám přibývají krystaly sloužící k nákupu výzbroje. Lepší výbavu lze kupovat v herním obchodě, kde také můžete vylepšovat vaše atributy. Jedná se o skvělou návykovku.

dark lands 1

Dark Lands
Verze1.0.1
Velikost47 MB
2.3.3+


Zdarma

Aliens Drive Me Crazy

Jestli něco dokáže rozčílit hlavního hrdinu této hry, jsou to mimozemšťané, kteří se snaží ovládnout svět. Hra je rozdělena na 2 části. V té první jezdíte vaším miniaturním autíčkem, srážíte protivníky, projíždíte budovami a vyhýbáte se nástrahám. V té další se poté vydáváte vyčistit nepřátelské budovy od nepřátel a srovnat je se zemí. Hra má naprosto perfektní animovanou grafiku a také vykazuje určité známky fyziky. Obtížnost se neustále stupňuje, proto je zapotřebí vylepšovat vaše zbraně a také si dokupovat bonusové předměty jako nálety, nitro a další vychytávky. Když se vám podaří nasbírat větší obnos herních zlaťáků, můžete si dokonce koupit nová autíčka. Od této hry se nebudete moct odtrhnout.

Aliens Drive Me Crazy 1

Aliens Drive Me Crazy
Verze1.0.3
Velikost38 MB
2.3.3+


Zdarma

Kings League: Odyssey

V této hře se vrátíte do minulosti, kde se budete snažit vyhrát všechny rytířské turnaje a získat tak uznání samotného krále. Nejprve budete rekrutovat vaše jednotky, poté je vycvičíte a zúčastníte se s nimi nejrůznějších turnajů a válečných tažení. Ve hře ubíhá čas, během kterého se můžete připravovat na nadcházející bitvy. U každé vaší jednotky můžete vylepšovat hned několik atribut. Kromě tréninku nesmíte zapomínat na najímání nových bojovníků a vylepšování vašich budov. Abyste zvýšili vaše denní příjmy, musíte obsazovat okolní vesnice a plnit vedlejší úkoly. Kings League: Odyssey je ve většině ohledech velmi komplexní hrou a pokud s ní budete mít při začátcích hraní trpělivost, rozhodně vás pak zabaví i na delší chvíle.

Kings League Odyssey 1

King’s League: Odyssey
Verze1.1
Velikost167 MB
2.3+


39,50 Kč

Mini Warriors

V Mini Warriors budete velet vlastní armádě, kterou povedete do boje proti stovkám nepřátel. V rámci vytvoření té nejúdernější strategie budete kombinovat různé jednotky a spravovat jejich rozestavení na bitevním poli. Svým jednotkám můžete dokupovat levely, čímž zvýšíte jejich atributy. Po každém úspěšném tažení získáte odměnu v podobě výzbroje, nebo různých předmětů určených k budoucím updgradům. Autoři Mini Warriors slibují, že se v brzké době dočkáme také PvP módu (hráč proti hráči, tedy multiplayer). Možnost aplikovat vlastní bojovou strategii na skutečné hráče zní velmi lákavě. I současná verze (bez multiplayeru) je velmi zábavná, neváhejte tedy hru vyzkoušet.

Mini Warriors 1

Mini Warriors
Verze1.3.6
Velikost91 MB
2.3+


Zdarma

Icebreaker: A Viking Voyage

Jedná se o povedenou logickou hru, ve které budete řezat led takovým způsobem, aby se vám podařilo dostat všechny Vikingy na palubu lodi. Čím méně řezů vám zajistí úspěšnost v daném kole, tím většího skóre se dočkáte. Icebreaker: A Viking Voyage nabídne zajímavé grafické zpracování a dokonce také příběhovou linii. Je to jedna z her, která zabaví zkrátka každého, proto jí neváhejte vyzkoušet.

Icebreaker A Viking Voyage 1

Icebreaker: A Viking Voyage
Verze1.0.2
Velikost44 MB
2.3+


49,96 Kč

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 163

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 162

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 161

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry164

Pařba na víkend - tipy na Android hry164

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)