Pařba na víkend – tipy na Android hry 147

callofmini

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Dnes vás jako první čeká třetí pokračování povedené série Eternity Warriors, které přinese opět spoustu vylepšení a nových možností, poté se zatouláme do útrob pyramidy a budeme si hrát s paprsky světla v logické adventuře Khaba. Ve třetí hře se postavíme do čela temné strany a budeme se bránit mohutným útokům sil dobra v obranné hře Myth Defense 2: DF, dále vás čeká velmi příjemná logická hra Strata a na závěr si zastřílíme v multiplayerové hře Call of Mini Infinity.

Eternity Warriors 3

Studio Glu přichází s třetím pokračováním povedené série Eternity Warriors. Na co se můžeme těšit oproti předchozím dílům? Jako vždy je pokračování vybaveno novějším a lepším grafickým zpracováním, dále budeme mít na výběr rovnou ze tří hrdinů s rozdílnými herními styly a vybavením. Systém boje se také velmi vydařil a tak kromě devastujících útoků se můžete i vhodně bránit a odrážet nepřítele. Ve hře dále můžete sbírat tisíce předmětů a vybavení pro vaše bojovníky. Předměty si můžete vylepšovat, či slučovat do ještě ničivějších zbraní. O zábavu je tedy na hodiny postaráno, ale hra má i pár nedostatků. Pro hraní je třeba mít internetové připojení. Ve hře sice můžete v reálném čase komunikovat s ostatními hráči a zakládat s nimi klany, ale společné výpravy či souboje nejsou dostupné a tak vlastně vůbec žádný multiplayer hra neobsahuje. Doufejme, že toto vyřeší Glu v následujících updatech. Pokud ne, tak bychom radši chtěli pořádné RPG pro jednoho hráče bez nutnosti internetového připojení.

eternity warriors 3

ETERNITY WARRIORS 3
Verze1.0.2
Velikost95 MB
2.1+


Zdarma

Khaba

Je logická adventura odehrávající se v útrobách pyramidy. V roli Michaela, ambiciózního dobrodruha, se budete snažit nalézt poklad. Princip hry je založený na práci se světlem a jeho paprsky. Pro postup ve hře je třeba vždy manipulovat se zrcadly a různými směrovači světla tak, aby vysněný paprsek otevřel dveře do dalšího kola. Hra má pěkný a kvalitně namluvený příběh s alternativními konci a několika hodinami herního času ve 28 brilantně zpracovaných kolech. Khabu seženete na Google Play za necelých 86 korun.

khaba

Khaba
Verze1.1
Velikost42 MB
2.3+


85,54 Kč

Myth Defense 2: DF

Pokračování velmi populární obranné hry Myth Defense je zde! Opět se budeme bránit, ale tentokrát v roli temné strany proti mohutným útokům sil dobra a tvořit jim cestičky smrti z desítek obranných věží. Hra prověří vaše strategické a taktické schopnosti. Na Google Play je hra ke stažení ve verzi zdarma, kterou si za necelých 50 korun můžete následně vylepšit na plnou verzi. Plná verze nabídne 50 misí, 2 módy, 22 druhů věží, 6 druhů pastí a technologických vymožeností a hodiny zábavy. Proto neváhejte a stahujte jednu z nejpopulárnějších obranných her na androidu.

myth defense 2.0

Myth Defense 2: DF
Verze1.0.3
Velikost36 MB
2.3.3+


Zdarma

Strata

Unikátní logická hra, která obdržela nominace na nejlepší vizuální 2D zážitek a ocenění za nejvíce inovativní herní design za rok 2013. Hra nabízí velmi pěkný a prostý herní koncept, ve kterém si procvičíte hlavu až na samotnou hranici. Ve hře bude vaším úkolem překládat přes sebe barevné stuhy ve správném pořadí. Hra nabídne příjemné hraní pro všechny věkové kategorie za něco málo přes 56 korun.

strata

Strata
Verze1.2
Velikost17 MB
2.0.1+


56,71 Kč

Call of Mini Infinity

Na závěr tu máme čistou multiplayerovou střílecí akci od studia Trinity Interactive. Vývojáři přinesli další kousek ze série Call of Mini, nyní s názvem Infinity. Konečně se částečně upustilo od infantilního kostičkového zpracování, které bylo zajímavé pouze u prvních pár her a přešlo se ke graficky slušné řežbě, kde sviští kulky hned v několika módech pro více hráčů. Ve hře bude na výběr ze spousty zbraní od odstřelovacích pušek, až po těžké kulomety. Vaše postavičky se také mohou naučit různým speciálním schopnostem. Call of Mini Infinity stáhnete na Google Play zdarma.

call of mini infinity

Call of Mini™ Infinity
Verze1.3.1
Velikost60 MB
2.3+


Zdarma

Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 147

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 147

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)