Pařba na víkend – tipy na Android hry 137

kingdom main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Jako první vás dnes čeká cestování historií písma se dvěma tečkami v logicko-fyzikální hře Type:Rider, poté postaru zachráníte svět s kulometem v ruce ve hře Day of Madness. Ve třetí hře si procvičíte hlavy v příjemné logické hře Move: A Brain Shifting Puzzle. V předposlední hře vás překvapí povedená akční strategie Kingdom Tactics, která přináší masivní souboje a na závěr si zahrajete charismatickou „hack and slash“ akci, která vás udrží u telefonů hodiny s Trouserheart.

Type:Rider

Je logicko-fyzikální hra, ve které budete hrát za dvě tečky a procestujete historii písma od nástěnných maleb, přes gotiku, až po moderní Times New Roman. Hra nabídne nádherné vizuální prostředí s parádním soundtrackem, díky kterému je vhodné hrát hru se sluchátky. Dále vás čeká 10 světů s typickými prvky pro jednotlivá písma. Hru můžete ovládat hned třemi způsoby a to pomocí akcelerometru, tlačítek či intuitivního způsobu. Typer:Rider seženete na Google Play za necelých 70 korun.

type rider

Day of Madness

V dnešní době zachraňovat svět znamená být super hrdinou, nebo umět kung-fu, ale hlavní hrdina v Day of Madness si řekl, že to udělá postaru. Nasadil starou hokejovou masku, popadl kulomet a se slovníkem dlaždiče se vypravil likvidovat všechny zlé potvory na světě. Ve hře vás čeká 16 akcí nabitých levlů, přes 30 druhů nepřátel, pěkná grafika, parádně namluvený hlavní hrdina, srandovní příběh a spousta miniher. Pokud se tedy chcete odreagovat u klasické akční střílečky, tak neváhejte. Day of Madness seženete na Google Play za 22 korun.

day of madness

The app was not found in the store. :-(

Move: A Brain Shifting Puzzle

Pěkná logická hra, ve které budeme přesouvat barevné tečky do stejnobarevných čtverců. Tečky se pohybují všechny najednou a dostat je na určená místa není vždy jednoduché. Obtížnost hry se časem zvyšuje a přibývají jak tečky, tak barvy. Move je na Google Play zdarma a nabízí stovky kol. Hra je příjemně zpracovaná, a pokud jste připraveni procvičit si hlavu, tak ji vřele doporučujeme.

move a brain shifting puzzle

The app was not found in the store. :-(

Kingdom Tactics

Akční strategická hra od studia Com2uS, která přináší masivní souboje s množstvím až 100 proti 100 jednotkám. Příběh začíná zradou krále a převzetím královského trůnu. Vašim úkolem bude získat celou zemi zpět. Postupně budete obsazovat nepřátelská území, bránit se útokům či čelit přímým střetům na bojišti. Postupem ve hře budujete a vylepšujete vlastní armádu skládající se z nejrůznějších jednotek od klasických pěšáků, přes jízdu, až po katapulty a kouzelníky. Každá jednotka je silná či slabá vůči ostatním jednotkám a tak je třeba přemýšlet, koho vyslat do boje. Také je důležité si správně rozvrhnout sestavení armády, jelikož počet jednotek je omezen a hlavně si hlídat čas u dobývání území. Pokud totiž nevyhrajete ve stanoveném termínu, tak prohráváte. Kingdom Tactics si stáhnete na Google Play zdarma. Hra obsahuje mikrotransakce, ale pokud budete snaživí, obejdete se i bez nich.

kingdom tactic

The app was not found in the store. :-(

Trouserheart

Na první pohled se může zdát, že Trouserheart je obyčejná „hack and slash“ akce a také tomu tak částečně je. Hra má ovšem neskutečné charisma, je velmi kvalitně a zábavně zpracovaná a dokáže vás udržet u vašeho zařízení i celé hodiny. Ve hře se budete ze své komnaty vydávat na bojové výpravy do světa, kde si to rozdáte s nejrůznějšími příšerami, budete schraňovat zlato a na konci každé cesty si to vyříkáte s unikátním bossem. Za získané zlato si poté vylepšíte své vybavení. Trouserheart přináší svěží dech do již přeplněného žánru, je na Google Play za necelých 50 korun a my rozhodně doporučujeme vyzkoušet. Doufáme, že vás stovky nepovedených kousků stejného žánru neodradí od této příjemné zábavy.

trouser heart

Trouserheart
10tons Ltd
Verze1.0.3
Velikost123 MB
2.2+


49,99 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 137

Pařba na víkend - tipy na Android hry 137

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)