Pařba na víkend – tipy na Android hry 134

dont run with a plasma sword featured

Jako první nás dnes čeká pinball pro 2 hráče Pinwar. Následuje plošinová running gameska Don’t Run With a Plasma Sword, ve které likvidujete protivníky světelným mečem. Třetí hrou je naprosto skvělá logicko-fyzikální hra Freeze. Předposlední hrou je pokračování populárního Where is My Water. To přináší nové kola, nové výzvy a hlavně spoustu zábavy. Na závěr vás čeká hororová adventura Demention, ve které budete bojovat, abyste se nepočůrali strachy.

Pinwar

Představte si, že obrátíte pinballový stůl o 180 stupňů a na opačné straně se budou nacházet stejné odrážecí páky, jako na vaší straně. Takto lze popsat multiplayerovou část hry Pinwar, která vám umožní hrát pinball proti svému kamarádovi současně na jednom zařízení. Úkolem je nepropustit stanovený počet míčků pomocí velmi jednoduchého ovládání. I když je hlavním lákadlem této hry multiplayer, můžete hrát i sami a to hned v několika módech, kde si alespoň hru pořádně nacvičíte. Pinwar také obsahuje editor levelů, ve kterém si můžete navrhnout hrací stůl podle svých představ a to se vším všudy. Na hrací stůl lze pokládat různé překážky, které pak můžete libovolně otáčet.

pinwar 2

The app was not found in the store. :-(

Don’t Run With a Plasma Sword

Jedná se o jednu z her se spíše podprůměrným grafickým zpracováním, avšak na druhou stranu se jedná o vcelku zábavnou záležitost, která vás svou jednoduchostí dokáže zabavit i na delší chvíle. S mladým klučinou se světelným mečem budete probíhat různými lokacemi, po cestě budete kácet nepřátele k zemi a také se budete vyhýbat překážkám. V průběhu hry na vás čeká spousta upgradů, které lze zakoupit za získané zkušenostní body. Hra nabídne příběhový a nekonečný endless mód. V menu si lze zvolit i obtížnost hry a pokud budete hrát na jiný, než jednoduchý mód, budete získávat bonusové zkušenosti. V jednoduchosti je síla, a proto neváhejte tuto hru vyzkoušet.

dont run 1

Don't Run With a Plasma Sword
Don't Run With a Plasma Sword

Naprosto skvělá hra s nečekaně zábavným principem.Vaším úkolem bude pomocí otáčení displeje zajistit, aby se jedoucí oční bulva dostala do cílového bodu. Ne nadarmo se hra jmenuje Freeze (v našem případě budeme mrazit čas). Pokud narazíte na překážku, kterou nelze běžným posouváním obrazovky překonat, musíte využít zastavení času. To vám následně umožní přesměrování vašeho kutálejího se oka do úplně jiného směru. Hádanky hry jsou kolo co kolo rafinovanější a někdy vás až překvapí, co si pro vás autoři hry přichystali. Úvodní epizodu hry Free si lze zahrát zcela zdarma, za následující dvě si musíte připlatit (1 dolar).

freeze 1

Where is my Water 2

Na Google Play se objevilo pokračování úspěšné logicko-fyzikální hry. Stejně jako ve Sprinkle od Mediocre si budeme hrát s vodou, úkolem však bude dodat zásobu vody roztomilému krokodýlovi. V druhém díle Where is My water si zahrajete přes 100 nových levelů. Levely jde hrát i ve zcela novém režimu a to vzůru nohama. Mezi nové prvky se dále řadí tzv. Dush Rush mód, ve kterém se kamera posunuje neustále dolů a vy musíte vykopávat tunely tak, aby jste získali co nejvíce kachniček. Ty vám následně zpřístupní další kola. Hru si lze stáhnout zdarma, avšak obsahuje mikrotransakce.

where is my water 1

Where's My Water? 2
Where's My Water? 2

Dementia

Jedná se o hororovou adventuru od ruského vývojářského studia AGAMING. Hra je založena na Unity3D enginu a hned na jejím počátku si můžete zvolit úroveń grafických detailů. Pak už vrhnete do opuštěného domu, jehož prostředí je opravdu strašidelné. Není to totiž jen tak obyčejný baráček, protože se v něm zjevují přízraky, občas lze slyšet dětský pláč a sem tam kolem vás i projde jakýsi pán, se kterým byste v běžném životě rozhodně nešli na pivo. Dementia má zajímavou grafiku, ponurou atmosféru (i hudbu) a rozhodně stojí za vyzkoušení. Tuto hru doporučujeme hrát večer, nejlépe když budete sami doma :)

dementia 1

https://www.youtube.com/watch?v=SCQpmmbs8tE&feature=youtu.be

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)