Pařba na víkend – tipy na Android hry 126

bloodsword

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Jako první nás dnes čeká kvalitní mlátička se zajímavými herními prvky a cenovkou s názvem Blood Sword THD, poté si zahrajeme velmi dobře zpracovanou variaci hry The Impossible Game Geometry Dash. Ve třetí hře nasedneme na koně s lukem v nádherné a elegantní hře A Ride into the Mountains. Předposlední hra potěší fanoušky veleznámé hry Plans vs Zombies, která nabízí stejný princip s multiplayerem a spoustou dalšího s názvem BB Fortress a na závěr zde máme hru určenou převážně pro děti, která pomůže rozvíjet jejich schopnosti a rodičům dá trošku volného času navíc s Children’s Playground.

Blood Sword THD

Hry optimalizované pro nový čip od nVidie Tegru 4 se objevují jako houby po dešti a další z nich je Blood Sword THD. Jedná se o klasickou mlátičku, která ohromí hlavně po své grafické stránce. Kromě klikání na pár tlačítek nás zde překvapilo, že se ve hře sem tam objeví situace, ve kterých využijeme hlavu. Ve hře totiž můžeme přesouvat různé kvádry, či kameny a dokonce s nimi i házet. Proto pro postup, někdy musíte přijít na to kam co položit. Dále při soubojích s hlavními bosy se mění kamera a hrajeme z pohledu třetí osoby. Blood Sword přináší do klasického „hack and slash“ žánru pár zajímavých prvků a to za pouhých 20 korun, což z novinky od studia OneQ Soft dělá zajímavý kousek.

bloodsword

Blood Sword THD
OneQ Soft
Verze
Velikost


19,50 Kč

Geometry Dash

Velmi dobře zpracovaná variace známe hry The Impossible Game, která z klasiky dělá hráčsky přívětivější a trošku méně frustrující herní zážitek. Geometry Dash si ze svého předchůdce vzal to nejlepší a ještě ho trošku okořenil. Ovládání se nezměnilo a vystačíme si s jedním prstem a správným načasováním. Hra je rozdělená do spousty kol s různými herními prvky a rytmickou hudbou. U každého kola se zobrazuje procentuální postup, což vás motivuje postupovat dále. Geometry Dash stáhnete na Google Play za zhruba 40 korun a hra je absolutně bez mikrotransakcí s vlastním editorem kol a spoustou zkrášlujícího obsahu.

geometry dash

Geometry Dash
RobTop Games
Verze
Velikost


41,77 Kč

A Ride into the Mountains

Zlé síly obsadily horu a ukradli svatou relikvii. Temnota se začala šířit, a proto v roli mladého a statečného chlapce vyrážíte na koni do boje vybaveni pouze lukem a vlastními schopnostmi. A Ride into the Mountains je skutečně povedenou a elegantní hrou zpracovanou v retro stylu, která posbírala kladné ohlasy úplně všude. Tato skvělá hra s povedenou hudbou, prostředím i příběhem je k sehnání na Google Play za necelých 20 korun a my radíme, nenechte si tento kousek ujít.

a ride into mountains

A Ride into the Mountains
Chia-Yu Chen & Lee-Kuo Chen
Verze
Velikost


19,50 Kč

BB Fortress

Pokud jste fanoušky veleznámé hry Plants vs Zombies, tak vás určitě potěší novinka od studia SkyVu Entertainment, která je založena na stejném principu. Nestojí zde proti sobě rostliny a zombíci, ale medvídci. Proti hordám medvídků se budeme bránit stavěním až 22 druhů věží a jedním hlavním hrdinou za hradbami se schopnostmi. Battle Bears Fortress nabízí hru pro jednoho hráče s 30 misemi a online hrou pro dva hráče, kteří stojí proti sobě. Jedná se o plnohodnotnou hru strategickou hru se spoustou věží, nepřátel, hrdinů, dostupných vylepšení a sbírání kořisti od protivníků, kterou stáhnete na Google Play zdarma s mikrotransakcemi.

bb fortress

BB Fortress
SkyVu Entertainment
Verze
Velikost


Zdarma

Children’s Playground

Dlouho jsme zde neměli hru určenou převážně pro děti, a proto nám padla do oka novinka s názvem Children’s Playground. Jedná se o kolekci jednoduchých a zábavných mini her, které mohou zabavit a také zlepšit schopnosti vašich dětí. Children’s Playground obsahuje 5 miniher a každá stimuluje něco jiného, od paměti, kreativity a šikovnosti, až po zručnost. Grafika hry je povedená a prostředí je zasazeno do dětského pokoje, ve kterém si můžete zastřílet s tankem na terče, zalétat s letadlem, procházet labyrintem, trénovat paměť s pastelkami, nebo se vyřádit na čisté tabuli a něco si nakreslit. Každá hra je odstupňována do několika obtížností a vyzvat dokáže i dospělé. Pokud tedy potřebujete zabavit své malé sourozence, či děti a nemáte čas s nimi zajít ven, tak jim dejte do ruky nejlépe tablet a spusťte jim Children’s Playground, který vás vyjde na pouhých 20 korun.

children playground

Children’s Playground
jemast software
Verze
Velikost


19,50 Kč

Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 126

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 126

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)