Pařba na víkend – tipy na Android hry 121

featured

Jako první nás dnes čeká pokračování legendární hry Sprinkle. Následuje druhý díl postřehové hry Dark Nebula, ve které se objevil zcela nový prvek – souboje s nepřáteli na ostří nože! Další hrou je známá old-school hra CrazyTaxi. Pokud máte rádi výbušnost a chytlavou hudbu, je pro vás následující hra jako stvořená. Jmenuje se Balistic SE a budete se u ní královsky bavit. Na závěr si v roli malého zlodějíčka vyzkoušíme, jakými způsoby lze obelstít hradní stráž.

Sprinkle Islands

Je pokračování úspěšné logicko-fyzikální hry, ve které se chopíte role hasiče. Kromě hašení hořících příbytků bude vaším úkolem řešit různé logické hádanky. Těch je ve Sprinkle Islands o mnoho více než v předchozím díle. Dále se samozřejmě dočkáte nových levelů (dohromady 48) a také mechanismů. K tomu všemu se zde objeví i bossové, k jejichž poražení budete užívat co jiného, než vodu. Na základě komentářů z Google Play je patrné, že pokračování hry Sprinkle se rozhodně povedlo.

sprinkle1

Sprinkle Islands
Sprinkle Islands

Dark Nebula 2

Druhý díl velmi zábavné hry Dark Nebula má rozhodně co nabídnout. Stejně jako v prvním díle budeme pomocí gyroskopu ovládat kuličku a uhýbat překážkám. Čeká nás však jedno parádní vylepšení. Druhá episoda Dark Nebuly totiž nabídne zcela nový bojový systém, díky kterému můžete bojovat s nepřáteli.  Kromě nových překážek a levelů se také utkáte s robotickými zabijáky v nervy drásajících soubojích. Co vás na hře rozhodně potěší, je skvělý soundtrack, který hře dodává tu správnou šťávu. Dark Nebula 2 je stejně jako první díl zdarma.

dark nebula1

The app was not found in the store. :-(

CrazyTaxi

Je předělávka původní stejnojmenné hry z Dreamcastu. Cílem této hry bude rozvést co nejvíce lidí v určitých časových intervalech (záleží, jaký si zvolíte mód). Nejedná se však o úplně klasickou taxikářskou rutinu, protože vám nic nebrání porušovat předpisy, a proto můžete provozovat opravdu zběsilé jízdy. Hrou vás bude provázet soundtrack, ve kterém uslyšíte písníčky od Offspring či Bad Religion. Hra potěší především její fanoušky, protože pro ně bude mít určitou nostalgickou hodnotu. V dnešní době se totiž nejedná o kdovíjak zábavnou záležitost.

crazy taxi 2

Crazy Taxi Classic
Crazy Taxi Classic

Balistic SE

Takovýchto her je na Google Play mnoho, avšak Balistic SE nabídne velmi pěkné grafické efekty a jen tak neomrzí. S kuličkou budete prolétávat rojem nepřátel a zároveň je přitom budete likvidovat. Hra se ovládá 2 virtuálními joysticky pro pohyb a střelbu. Na mapě se náhodně objevují bomby, které po jejich sebrání explodují a pomůžou vám tak vydržet déle. Hra je založena na systému vln, kde v každé musíte po určitou dobu zůstat naživu. Vždy, když se vám to nepovede, můžete pokračovat od poslední dosažené vlny nepřátel. Jedná se o velmi zábavnou hru se skvělým ozvučením a líbivou grafikou.

balistic1

Ballistic SE.
Ballistic SE.

Tiny Thief

Je logická hra s malým zlodějíčkem v hlavní roli. Ten musí řešit hádanky a v každém kole se snaží o získání co nejvíce předmětů, které může ukrást. Za jejich získání obdržíte hvězdičky, jejichž počet se odvíjí od úspěšnosti v daném kole. V každém levelu musíte přijít na způsob, jak se dostat před strážné. Když vás totiž jen spatří, automaticky prohráváte. Musíte tedy přijít na ten správný mechanismus, jak dané kolo řešit, což je hlavní pointou této hry. Úvodní levely jsou vcelku nudné, avšak poté se hra začne pomalu rozjíždět a nabídne vcelku slušnou zábavu.

thief1

The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)