Pařba na víkend – tipy na Android hry 116

pirates main

Vítáme vás u 116. Dílu Pařby na Víkend a jako vždy jsme vytipovali pět zajímavých her. První prověříme svůj smysl pro načasování ve hře Fast & Furious 6: The Game, poté si zahrajeme povedený a všemi opěvovaný tower defense s názvem Kingdom Rush. Dále budeme vykopávat archeologické objevy pro museum v novince od Crescent Moon Games Dig! Předposlední kousek nás zavede do dob pirátských soubojů v akční strategické hře Pirates! Showdown a na závěr si zasoutěžíme v akční arkádové prstové akci 2Fuse.

Fast & Furious 6: The Game

Hry podle filmů na telefonech naštěstí nejedou ve stejných kolejích jako počítačové tituly a většinou se jedná o povedené kousky. Dalším z nich je Fast & Furious 6: The Game, který nabídne skvělou grafiku a dobrou hratelnost. Ve hře nepůjde o klasické závodění formou ovládání vozidla, ale o precizní načasování a postřehy při řazení a driftování. Také se budete kochat pohledy na reálně existující auta, která můžete různě vylepšovat jak vzhledově, tak výkonově. Hra se nám svým konceptem zalíbila, ale bohužel nic není dokonalé. Abyste mohli závodit, potřebujete palivo, které vám přibývá postupně. To znamená, že si zahrajete 15 minut a poté čekáte na další dodávky. Samozřejmě se nabízí možnost si palivo dokupovat za reálné peníze, stejně tak jako vylepšovat auto. Většině už došlo, že hra je zdarma, ale pokud vám nevadí nějaké to čekání, tak hru určitě doporučujeme, alespoň tak rychle neomrzí.

fast and furious 6 the game

68c7e66c903b2ec5bbff896a8e3726cf?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Kingdom Rush

Po delší době zde máme velmi povedený Tower Defense s názvem Kingdom Rush. Na obranu budete mít na výběr 4 základní věže, které se dále vylepšují a rozvětvují s různými schopnostmi. Každá věž je účinnější vůči jiným protivníkům, kterých je ve hře až 50. Kromě věží používáte k obranně také hrdiny. Pro každé kolo si zvolíte vždy jednoho z devíti. Hrdinové se odemykají postupem ve hře a tak se ze začátku musíte spokojit pouze s jedním. Kingdom Rush boří žebříčky nejlepších her a tak si těch 40 korun, za které si hru můžete pořídit, rozhodně zaslouží. Hra nabízí hodiny kvalitního hraní a my ji rozhodně doporučujeme.

kingdom rush towers

Kingdom Rush - Tower Defense
Kingdom Rush - Tower Defense

Pirates! Showdown

Velmi povedená akční strategie, která nás zavede do dob pirátských bojů o ostrovy. Dalo by se říci, že vše vystihla první věta. Na začátku každého kola máte dvě základny na ostrově přímo naproti vašeho protivníka, ze kterých vysíláte do boje lodě. Mezi vámi a protivníkem není pouze moře, ale spousta prvků, jako jsou obranné věže, další základny k ovládnutí a poklady. Tyto prvky rozvíjí ono strategické hraní, jelikož se rozhodujete, které ovládnete jako první, kolik lodí pro ně vyšlete, nebo jestli ušetříte zlato na vylepšení přístavů, které následně budou produkovat více zlata. Hra je sama o sobě výborná, i když bychom ji trošku vylepšili ve stylu Warcraft 3 módu „Castle Fight“ a přidali multiplayer. Pirates! Showdown si na Google Play můžete stáhnout za zhruba 60 korun.

pirates showdown

Pirates! Showdown Premium
Pirates! Showdown Premium

2Fuse

Hra 2Fuse by se dala popsat jako akční arkádová prstová akce, ve které půjde o rychlost nejen vašich prstů ale také přemýšlení. Jednoduchá a jasná pravidla ze hry dělají klasickou hru na skóre jak s kamarády, tak se všemi hráči ze všech koutů světa. Vašim úkolem zde bude za určitý čas pospojovat co nejvíce čísel stejné barvy. Spojením dvou jedniček získáte dvojku, spojením dvou dvojek získáte hvězdu a spojením hvězd zmizí čtverce z plochy s určitými bonusy, které závisí na barvě spojovaných objektů.

2Fuse

2Fuse
2Fuse

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 116

Pařba na víkend - tipy na Android hry 116

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)