Menu

Nissan NSC-2015 + Samsung Galaxy S III – zaparkujte své auto s Androidem

Máte občas problémy zaparkovat? Často se bojíte o svého plechového miláčka a chtěli byste o něm stále vědět? Pak by Vás mohl zajímat koncept Nissan NSC-2015, který Vám ve spojení s androidím přístrojem Samsung Galaxy S III tyto problémy částečně vyřeší. Jednoduše dorazíte na parkoviště, vystoupíte, pomocí telefonu sdělíte autu, aby si našlo místo na zaparkování, a jdete vesele nakupovat. Poté, co se na parkovišti opět zjevíte, sdělíte autu, že jste připraveni k jízdě, to Vás najde a přijede přímo k Vám. Roztomilé, že? Další funkcí je sledování dění kolem auta na dálku pomocí telefonu. Objevíte-li pomocí kamer nějakého potenciálního škůdce, můžete spustit například alarm, což by pro odstrašení mohlo stačit.

Některé věci už přestávají být pouze Sci-Fi a bude zajímavé sledovat, které koncepty se v příštích letech (či desítkách let) stanou běžnou záležitostí.

zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Geekcestovatel

Geekcestovatel

5.10.2012 21:21

Už vidím tu chybovou hlášku. Aplikace nereague. Počkat. Odeslat Report. OK

Super24

Super24

5.10.2012 22:29

Super napad ale az nikde nebude misto a auto pojede daleko a pak se zastavi uprostred silnice a napise zarizeni mimo dosah, tak je radost prejde.je ale moznost ze by to mohlo fungovat, ale tomu moc neverim.

bizi

bizi

6.10.2012 0:36

uz vidim, jak se s pojistovnou hadam, az to nekde samo naboura.

Libb

Libb

6.10.2012 6:58

Problém těchto technologií je, že se nesmí nasadit, dokud nejsou opravdu funkční. U software nějaký ten pád promineme, u rozpoznávání řeči se usmějeme, když telefon píše něco jiného, než říkáme, ale dobité plechy na autě by asi k smíchu moc nebyly.
Držím jim palce.

gammer

gammer

7.10.2012 21:35

dokazu si predstavit jak nejaky borec z XDA udela nejaky root nebo sikovnou aplikaci a bude mit auto na dalkove ovladani :)

RSS (komentáře k článku)