Nissan NSC-2015 + Samsung Galaxy S III – zaparkujte své auto s Androidem

nissan

Máte občas problémy zaparkovat? Často se bojíte o svého plechového miláčka a chtěli byste o něm stále vědět? Pak by Vás mohl zajímat koncept Nissan NSC-2015, který Vám ve spojení s androidím přístrojem Samsung Galaxy S III tyto problémy částečně vyřeší. Jednoduše dorazíte na parkoviště, vystoupíte, pomocí telefonu sdělíte autu, aby si našlo místo na zaparkování, a jdete vesele nakupovat. Poté, co se na parkovišti opět zjevíte, sdělíte autu, že jste připraveni k jízdě, to Vás najde a přijede přímo k Vám. Roztomilé, že? Další funkcí je sledování dění kolem auta na dálku pomocí telefonu. Objevíte-li pomocí kamer nějakého potenciálního škůdce, můžete spustit například alarm, což by pro odstrašení mohlo stačit.

Charging CEATEC

Charging CEATEC

Některé věci už přestávají být pouze Sci-Fi a bude zajímavé sledovat, které koncepty se v příštích letech (či desítkách let) stanou běžnou záležitostí.

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)