Prodej telefonu Nexus 5 v Obchodě Play oficiálně končí

Nexus5

Telefon Nexus 5 se zapsal do dějin jako možná nejlepší přístroj řady Nexus a jako jeden z nejlepších telefonů vůbec. Za zrodem tohoto pětipalcového telefonu s čistým Androidem stojí společnost LG, která jej po modelu Nexus 4 vyrobila pro samotný Google. Tento Nexus jsme pro vás recenzovali již koncem roku 2013, i dnes se ale stále jedná o skvělý přístroj, který je nyní navíc dostupný za lákavou cenu. Jeho trvání na trhu se ale blíží ke konci – Google totiž ukončil oficiální prodej z Google Play (nově z Google Store) a model Nexus 5 se tak nyní bude pouze doprodávat. Google potvrdil, že na skladě ještě přístroje Nexus 5 jsou, budou ale určeny pouze pro partnery a operátory.

prodej nexus 5

Prodej legendárního telefonu Nexus 5 na Google Play oficiálně končí

Nexus 5 je stále v prodeji v českých obchodech a v nejbližších dnech rozhodně nemusíte čekat, že by byl prodej ukončen. Za pár měsíců ale může být situace úplně jiná. Google se nyní soustředí na telefon Nexus 6, který představuje současný TOP model řady Nexus. Ten ovšem není zdaleka tak zajímavý, jako byl v začátcích prodeje právě Nexus 5. Důvod? Především obrovský 6″ displej a vyšší cena.

Recenzi na Nexus 5 si můžete přečíst zde.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)