Jak spojit práci a koníčka v jedno? Staň se členem nového týmu

naborovy_článek_náhledový

Nábor do týmu Svět Androida přinesl v prvním kole několik nových tváří. Náš projekt ale stále roste, a proto potřebujeme do týmu další posily. Chceš, aby se práce stala zároveň Tvým koníčkem? Zajímají Tě nejnovější technologie a chceš si je vyzkoušet? Pak třeba hledáme právě Tebe.

Stále rosteme, a proto potřebujeme další posily

Právě jsme oslavili 6. narozeniny, a tak trochu tušíte, že tento rok bude pro nás zlomový – jsme ale přesvědčeni, že v pozitivním smyslu. Jak jsme vám při oslavě narozenin naznačili, portál Svět Androida dostane většího brášku, který se nebude omezovat pouze Androidem. Abychom vylepšili obsah a chod projektu Svět Android a navíc se pustili do dalších vod, potřebujeme nabrat šikovné posily do našeho týmu. A proto se obracíme na vás.

Proč se neživit tím, co člověka baví? V našem přátelském kolektivu, ve kterém vyznáváme svobodu v práci, dostanete možnost vyzkoušet si nejnovější technologie a vychytávky, navíc své vědomosti předat ostatním. A to nejen skrze náš portál, ale i na offline akcích či školeních, kde načerpáte nové zkušenosti.

DOSTAT SE K NÁM NENÍ SNADNÉ, UVNITŘ JE TO UŽ ALE POHODA

Aby uvnitř v týmu mohla být taková pohoda, jak zmiňujeme, jsou přijímací pohovory velmi přísné. Co Tě čeká a nemine? Projdeš si tři kola a z toho jeden osobní pohovor.

Jsi šikovný redaktor, YouTuber, nebo obchodník?

Obsah na webu Svět Androida chceme stále posouvat kupředu, a proto hledáme schopné lidi do našeho týmu. Jak jsme již nastínili v úvodu, již brzy se rozrosteme a dáme prostor i dalším trendů, které hýbou světem. Hnací silou webu jsou především redaktoři, ale velký potenciál vidíme i ve videobsahu, a proto hledáme rovněž YouTubery. Do našich řad rádi přijmeme také šikovného človíčka, který má cit pro obchod, technologie a zvládá udělat „tah na branku“.

Ve znamení jakých trendů se ponese náš rok 2016?

Letos rozhodně nezůstaneme jen u Androidu, takže pokud dobře rozumíš některému z níže uvedených témat a chceš být součástí “nového” týmu, neváhej číst dál a dej nám o sobě vědět.

 • mobilní telefony s Androidem
 • chytrá auta
 • fitness, strava, zdravý životní styl a wearables
 • internet věcí a chytré domácnosti
 • moderní mužský lifestyle
 • drony
grafika_sz2

Jaké pozice hledáme a jak si představujeme své budoucí kolegy?

 • redaktor (nejen) Světa Androida: Jsou vám nejnovější technologie natolik blízké, že je aktivně sledujete každý den a rádi byste se podělili s ostatními? Pak máte základ úspěchu položen, zbývá už jen bezchybné psaní českých textů a zodpovědnost.
 • YouTuber: Není vůbec podstatné, zda máte zkušenosti s natáčením či stříháním videa. To nejdůležitější se skrývá ve vás – jak dobře umíte zaujmout před kamerou, pobavit okolí a jaký jste řečník. “Ulítáváte” na moderních technologiích a nemáte problém udělat si legraci sami ze sebe? Pak hledáme právě vás. :)
 • obchodník: U této pozice jsou pro nás předchozí zkušenosti z oboru podmínkou. V čem je potřeba vynikat? Především skvělou komunikací, která je pro nás naprostý základ – většina zakázek je sice řešena „online“, ale i tak jsou osobní setkání s klienty nenahraditelné. Máte obchodního ducha, nebojíte se nových věcí a umíte věci dotáhnout až do konce? Pojďte to prodat k nám.

Jak se stát členem Světa Androida?

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Napište nám, proč zrovna vy jste tou pravou a správnou posilou pro náš tým. Ukažte, že k nám patříte a že s námi chcete pracovat. Do předmětu e-mailu napište profesi, kterou u nás chcete vykonávat. Máte pocit, že jste v seznamu nenašli svoji vysněnou pozici, a přesto víte, že byste byli posilou pro tým? Napište nám, co umíte a v čem vynikáte. Schopný člověk se v týmu rozhodně neztratí! Pokud jste napoprvé neuspěli, neváhejte a zkuste nábor znovu.

Pokud se zajímáte o pozici YouTubera, nezapomeňte “přibalit” rovněž vaše nejlepší video, je to podmínkou. Není důležitá kvalita či provedení, ale obsah. Nebojte se experimentovat a být tak trochu “crazy”. Máme pochopení pro vše. :)

Svět Androida nábor Chceš se stát členem týmu? Využij nábor Světa Androida

E-mail pro nábor Svět Androida musí obsahovat!

 1. Předmět emailu: “ Nábor – (pozice, o kterou se zajímáte) – (jméno a příjmení) “př. „Nábor – redaktor – Roman Ryba“.
 2. Váš životopis s fotografií + informaci, proč si myslíte, že zrovna vy byste byl/a posilou pro náš tým. Zároveň uveďte, o kterých tématech byste rád/a psal/a, či točil/a videa.
 3. Pokud nám rovnou zašlete reference, bude to velkou výhodou.

Vaše životopisy zasílejte na adresu: prace@svetandroida.cz. Dbejte na to, aby váš e-mail obsahoval všechny zmíněné body. Jen tak máte jistotu, že vám od nás přijde odpověď.

Na čem záleží?

Jsi žena, nebo muž; malý, nebo vysoký; starý, nebo mladý; štíhlý, nebo kus? Nic z toho nehraje roli. U nás je důležité pouze to, co umíš, jak to zvládneš prodat a zapadnout do týmu.

Tak co – zůstaneš tam, kde jsi, nebo to zkusíš u nás?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)