Menu

Jak spojit práci a koníčka v jedno? Staň se členem nového týmu

Nábor do týmu Svět Androida přinesl v prvním kole několik nových tváří. Náš projekt ale stále roste, a proto potřebujeme do týmu další posily. Chceš, aby se práce stala zároveň Tvým koníčkem? Zajímají Tě nejnovější technologie a chceš si je vyzkoušet? Pak třeba hledáme právě Tebe.

Stále rosteme, a proto potřebujeme další posily

Právě jsme oslavili 6. narozeniny, a tak trochu tušíte, že tento rok bude pro nás zlomový – jsme ale přesvědčeni, že v pozitivním smyslu. Jak jsme vám při oslavě narozenin naznačili, portál Svět Androida dostane většího brášku, který se nebude omezovat pouze Androidem. Abychom vylepšili obsah a chod projektu Svět Android a navíc se pustili do dalších vod, potřebujeme nabrat šikovné posily do našeho týmu. A proto se obracíme na vás.

Proč se neživit tím, co člověka baví? V našem přátelském kolektivu, ve kterém vyznáváme svobodu v práci, dostanete možnost vyzkoušet si nejnovější technologie a vychytávky, navíc své vědomosti předat ostatním. A to nejen skrze náš portál, ale i na offline akcích či školeních, kde načerpáte nové zkušenosti.

DOSTAT SE K NÁM NENÍ SNADNÉ, UVNITŘ JE TO UŽ ALE POHODA

Aby uvnitř v týmu mohla být taková pohoda, jak zmiňujeme, jsou přijímací pohovory velmi přísné. Co Tě čeká a nemine? Projdeš si tři kola a z toho jeden osobní pohovor.

Jsi šikovný redaktor, YouTuber, nebo obchodník?

Obsah na webu Svět Androida chceme stále posouvat kupředu, a proto hledáme schopné lidi do našeho týmu. Jak jsme již nastínili v úvodu, již brzy se rozrosteme a dáme prostor i dalším trendů, které hýbou světem. Hnací silou webu jsou především redaktoři, ale velký potenciál vidíme i ve videobsahu, a proto hledáme rovněž YouTubery. Do našich řad rádi přijmeme také šikovného človíčka, který má cit pro obchod, technologie a zvládá udělat „tah na branku“.

Ve znamení jakých trendů se ponese náš rok 2016?

Letos rozhodně nezůstaneme jen u Androidu, takže pokud dobře rozumíš některému z níže uvedených témat a chceš být součástí “nového” týmu, neváhej číst dál a dej nám o sobě vědět.

 • mobilní telefony s Androidem
 • chytrá auta
 • fitness, strava, zdravý životní styl a wearables
 • internet věcí a chytré domácnosti
 • moderní mužský lifestyle
 • drony

grafika_sz2

Jaké pozice hledáme a jak si představujeme své budoucí kolegy?

 • redaktor (nejen) Světa Androida: Jsou vám nejnovější technologie natolik blízké, že je aktivně sledujete každý den a rádi byste se podělili s ostatními? Pak máte základ úspěchu položen, zbývá už jen bezchybné psaní českých textů a zodpovědnost.
 • YouTuber: Není vůbec podstatné, zda máte zkušenosti s natáčením či stříháním videa. To nejdůležitější se skrývá ve vás – jak dobře umíte zaujmout před kamerou, pobavit okolí a jaký jste řečník. “Ulítáváte” na moderních technologiích a nemáte problém udělat si legraci sami ze sebe? Pak hledáme právě vás. :)
 • obchodník: U této pozice jsou pro nás předchozí zkušenosti z oboru podmínkou. V čem je potřeba vynikat? Především skvělou komunikací, která je pro nás naprostý základ – většina zakázek je sice řešena „online“, ale i tak jsou osobní setkání s klienty nenahraditelné. Máte obchodního ducha, nebojíte se nových věcí a umíte věci dotáhnout až do konce? Pojďte to prodat k nám.

Jak se stát členem Světa Androida?

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Napište nám, proč zrovna vy jste tou pravou a správnou posilou pro náš tým. Ukažte, že k nám patříte a že s námi chcete pracovat. Do předmětu e-mailu napište profesi, kterou u nás chcete vykonávat. Máte pocit, že jste v seznamu nenašli svoji vysněnou pozici, a přesto víte, že byste byli posilou pro tým? Napište nám, co umíte a v čem vynikáte. Schopný člověk se v týmu rozhodně neztratí! Pokud jste napoprvé neuspěli, neváhejte a zkuste nábor znovu.

Pokud se zajímáte o pozici YouTubera, nezapomeňte “přibalit” rovněž vaše nejlepší video, je to podmínkou. Není důležitá kvalita či provedení, ale obsah. Nebojte se experimentovat a být tak trochu “crazy”. Máme pochopení pro vše. :)

Svět Androida nábor

Chceš se stát členem týmu? Využij nábor Světa Androida

E-mail pro nábor Svět Androida musí obsahovat!

 1. Předmět emailu: “ Nábor – (pozice, o kterou se zajímáte) – (jméno a příjmení) “př. „Nábor – redaktor – Roman Ryba“.
 2. Váš životopis s fotografií + informaci, proč si myslíte, že zrovna vy byste byl/a posilou pro náš tým. Zároveň uveďte, o kterých tématech byste rád/a psal/a, či točil/a videa.
 3. Pokud nám rovnou zašlete reference, bude to velkou výhodou.

Vaše životopisy zasílejte na adresu: prace@svetandroida.cz. Dbejte na to, aby váš e-mail obsahoval všechny zmíněné body. Jen tak máte jistotu, že vám od nás přijde odpověď.

Na čem záleží?

Jsi žena, nebo muž; malý, nebo vysoký; starý, nebo mladý; štíhlý, nebo kus? Nic z toho nehraje roli. U nás je důležité pouze to, co umíš, jak to zvládneš prodat a zapadnout do týmu.

Tak co – zůstaneš tam, kde jsi, nebo to zkusíš u nás?

 

Komentáře

lggl

z aplikace
13.1.2016 12:10

Věřím že zde najdete spoustu ochotných odborníků. Držím palce. Já osobně zájem nemám. Děkuji.

Temporarily_available

temporarily_available84 0

13.1.2016 12:17

Jen více redaktorů, kteří na základě toho, že jejich kamarád (volný citát) “vedle mě na gauči v obýváku” instaluje novou verzi Androidu na svůj telefon polské distribuce, píší články o oficiální dostupnosti té verze pro český trh!

Johny Honkong

z aplikace
13.1.2016 13:12

A kde su tie sutaze?)

Maladava

13.1.2016 14:02

Jen jsem se chtěl přihlásit a říct, aby jste se mnou nepočítali:-). Jinak přeji aby jste vybrali dobře a noví kolegové zapadli do vašeho týmu;-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

13.1.2016 14:32

Je od vás hezké že na nás myslíte a hlásíte že vy nejste vhodní kandidáti. Větší užitek ale přinese, když budete hlásit, když ano, a pokud už tedy ne, tak alespoň informaci poslat dále pro své známé :). Díky

Ehec

z aplikace
13.1.2016 14:34

Zájem bych měl, ale mám víc nabídek a to nejdůležitější nenapíšete. Jaké jsou platy?

Vladimír Březina

13.1.2016 14:40

Ehec:to nemůžou, vždyť by se pak nikdo nepřihlásil :)

XCrow

XCrow 1

z aplikace
13.1.2016 15:07

..doufam ze Faktuz udela tah na branku a konecne nam to vsem natre jako redaktor:)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

13.1.2016 15:12

Ehec: Pokud máte zájem, tak nám do redakce pošlete životopis a vybrat si můžete podle nejlepší nabídky. Platy jsou vždy úměrné vaší aktivitě (a není to kliše), máme na to sofistikovaný systém honorářů.
Vladimír Březina: Ono je o dnes obecným trendem neuvádět u pracovních pozic výše honoráře Pro adepty asi nepohodlné, ale zase na druhou stranu to chápu. Většina zaměstnavatelů, chce takové zaměstnance které by práce především bavila (obzvláště ve svobodné firmě) a plat je u win win spolupráce otázkou domluvy.
XCrow: rozhodně bychom se tomu nebránili :)

doubt2doubt

z aplikace
13.1.2016 15:30

Ehec platy jsou na h*vn* proti neustále někoho shání, kdyby platili dobře, nevisel by tu každý druhý týden náborový článek.

Lepší, pokud jsi schopen psát, je příprava vysokoškolským studentům podklady k semestrálním a diplomovým pracím.

Provize bývá vyšší než 100Kč za nornostranu. Úroveň výstupu svou kvalitou samozřejmě diametrálně odlišná od Ctrl + C => Translator => Ctrl + V na SvetAndroida.

Vitek100

Vitek100 0

13.1.2016 15:33

Dobrý den,
nikde jsem nenašel informaci jestli se nabídka týká jen Prahy nebo celé ČR formou Home office?

doubt2doubt

z aplikace
13.1.2016 15:33

proti = proto, sry doubleckick

Domine

13.1.2016 16:26

A nynějším redaktorům kteří neumí psát bezchybně český text dáte výpověď? Ono je totiž úsměvné že preferujete něco, co Vaši zaměstnanci (redaktoři) doposud neumí a předvádí nám to v plné parádě:-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

13.1.2016 16:49

Vitek100: home office je zcela běžný a pracuje takto většina redakce
Doubt2doubt: nic se neděje “doubleckick” odstraněn. Jestli úroveň platu v redakci stavíte pouze na teorii častých náborů redaktorů, zkuste do rovnice zapojit i fakt, z každého náboru vzejde průměrně 1 schopný jedinec, což ale na pokrytí expanze nestačí.
Domine: vidíte a právě proto hledáme ty nové a schopnější, tak aby úroveň textů šla stále nahoru. Hlásíte se?

lggl

z aplikace
13.1.2016 19:06

Co nejdříve kontaktujte faktuž….. A budete mít vystaráno. Myslím že člověka s takovými schopnostmi a rozsáhlými vědomostmi neseženete!

Androidman

13.1.2016 19:09

Ahoj. Ty 4 hodiny denně natvrdo požadujete, přes to nejede vlak? 1, možná 2 hodinky denně bych se tomu věnovat mohl, ale sedět denně 4 hodiny u kompu a psát články, to se na mě nezlobte, to je moc.

doubt2doubt

z aplikace
13.1.2016 19:10

Mišák : Konkurent Vaculík expanduje tím způsobem, že zaměstnává 15ti leté žáky z průmyslovky.

Obecně fluktuace moc dobrá není. Vaše účetnictví jsem nezkoumal, ale fakt že máte vyšší požadavky na nábor považuji za správný. Na druhou stranu, aby Vám díky přísnému přístupu HR neunikli potenciální redaktoři jenom proto, že neprochází sítem.

Nábor není snadný a ve světě IT není nic horšího než ho outsourcovat agentuře. (což se vás naštěstí netýká)

Blacksheep.CZ

13.1.2016 20:42

Většina komentářů jsou jen zbytečné zvratky :-)

Faktuzorigamaxik

13.1.2016 21:00

Petr Mišák: Je fajn vidět aktivní reakci v důležitých článcích a s návštěvníky komunikovat :) Klidně se můžeme “pro legraci” domluvit, zašlete nějaké zařízení + si řeknete o 1-2 články na nějaké téma jako bonus. Zplnomocním nějakého spolupracovníka nebo “žáka” na přebrání věci + záštitu v komunikaci a nevidím problém v tom zde něco napsat ;) Těch témat k diskuzi je tak velké množství … a mnoho z nich je třeba i nedotčených.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

13.1.2016 22:41

Androidman: Ano nejede, je to minimum, které se nám již osvědčilo.
Faktuzorigamaxik: pro všechny platí stejná pravidla náboru

Michal Kostka

13.1.2016 23:14

Ja paradoxní, že ve zdejší diskuzi se uživatel z Vaší strany dočká takřka promptní odpovědi, ale pokud reaguje na Váš e-mail, tak již neobdrží žádnou reakci. Ač poukazujete na určité standardy, např. nezveřejňování platů, tak nepsaným standardem je i zpětná reakce a to i v případě, pokud jste se pro daného uchazeče nerozhodli.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

14.1.2016 8:21

Michal Kostka: Dobrý den Michale, je dobře že píšete, protože občas může pozlobit technika. A to se pravděpodobně stalo i ve vašem případě. Kolega vám odpovídal 7.12 s tím že si žádal ukázkové texty, ale již mu nepřišla žádná odpověď. Mrkněte zdali jste email nepřehlídl, nebo nezapadl do spamu.

heavy.tools

14.1.2016 10:33

Misto výkonu práce je Praha?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

14.1.2016 11:25

Heavy.Tools: primárně ano, ale práce z domova není problém

RSS (komentáře k článku)