Nejlepší Motorola modul? Lidé do soutěže vymysleli i velmi podivné věci

modul

Před několika měsíci Motorola oznámila, že chystá soutěž pro týmy třetích stran. Úkolem bylo vytvořit, co nejlepší modul pro Moto Z. Dnes se oznámilo dvanáct finalistů, kterým začala kampaň na Indiegogo.

Celkem se vybíralo ze stovek modulů

Těžké rozhodování čekalo na porotu. Motorola musela vybrat 12 nejlepších nápadů, a to z více než 700 modulů, které jím do soutěže přišly. Všem finalistům momentálně běží speciální kampaň na Indiegogo. Každý finalista dostal vývojářský balíček pro tvorbu modulů a také telefon Moto Z. Tím ale soutěž nekončí. Motorola plánuje vybrat deset nejlepších nápadů z této soutěže a z hackathonů, které se konají v mnoha městech. Odměna je pak ještě lákavější.

https://www.youtube.com/watch?v=1CwZZ3tRBic

Vybírat se bude podle originality, využití, komerčnímu úspěchu a také tomu, jak moc dokáže vybrat na Indiegogo. Těchto deset finalistů obdrží letenku pro dvě osoby přímo do sídla Motoroly v Chicagu, kde budou své návrhy představovat vedení společnosti. Získají také zkušenosti a rady od vývojářského týmu, který stojí za moduly. Jako poslední je pak možná finanční odměna. Lenovo uvolnilo milion dolarů na to, aby třetí strany vytvořily co nejlepší moduly a přivedly je na trh.

Všech 12 finalistů najdete na Indiegogo, je mezi nimi hodně krytů s bezdrátovým nabíjením, které nabízí ještě další funkce jako třeba lepší notifikace. Dále to je například peněženka na zádech telefonu, vysílačky, solární nabíječka, měřící přístroje apod.

Motorola Moto Z

Motorola Moto Z

0.2
  • Displej 5.5", 1440 x 2560 pixelů, AMOLED, 535 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 820
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 13 MP
  • Baterie 2600 mAh
  • Cena doplníme

Který finálový modul se vám líbí nejvíce?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)