Lenovo Vibe Shot: Telefon, nebo fotoaparát? Známe cenu na českém trhu

Lenovo vibe shot titul

Čínský gigant Lenovo na barcelonském veletrhu MWC 2015 představil zajímavou novinku v podobě smartphonu Lenovo Vibe Shot. Jak již název i samotný vzhled telefonu napovídají, jedná se o telefon zaměřený především na fotografování. To na první pohled prozrazuje také hardwarová spoušť a přepínač režimů fotoaparátu. My jsme měli příležitost si tento telefon osahat již na barcelonském veletrhu, díky čemuž jsme vám mohli zprostředkovat první dojmy z této novinky.

Lenovo Vibe Shot – první pohled

Lenovo Vibe Shot - první pohled

Telefon Lenovo Vibe Shot se snaží své zákazníky zaujmout například 64bit chipsetem Qualcomm Snapdragon 615 s osmi jádry Cortex-A53 taktovanými až na 1,7 GHz. Chipsetu sekundují 3 GB operační paměti RAM. Dostatečný prostor nejen pro vaše fotografie pak zajišťuje 32GB interní úložiště v kombinaci s podporou paměťových karet do velikosti až 128 GB. Připravena je také podpora LTE na frekvencích 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz. Fotoaparát, jakožto hlavní trumf telefonu, nabídne 16MPx BSI senzor, optickou stabilizaci nebo objektiv skládající se ze sestavy šesti čoček. Fotoaparátu pak sekunduje trojice různobarevných LED diod a také infračervené ostření. Snímky si pak mohou uživatelé prohlédnout na 5″ FullHD IPS displeji překrytém tvrzeným sklem Gorilla Glass 3. Použitá baterie nabídne kapacitu 3000 mAh a rozměry telefonu činí 142 x 70 x 7,3 mm při hmotnosti 143 gramů.

Lenovo Vibe Shot

Lenovo Vibe Shot je na našem trhu již dostupné, a to za doporučenou maloobchodní cenu 10 999 Kč s DPH.

Zaujalo vás Lenovo Vibe Shot spolu s cenou pro náš trh?

Zdroj: TZ.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)