Hra Iron Marines je novinka od tvůrců oblíbeného Kingdom Rush

iron marines android hra kingdom rush

Iron Marines je nová strategie na Android zařízení, stojí za ní lidé ze studia Ironhide Game. Ti se proslavili sérií her Kingdom Rush. V nové hře se mění fantasy svět za sci-fi.

Iron Marines obsahuje kampaň i speciální mise

Začneme ale negativní věcí. Za hru nejprve musíte zaplatit na Google Play 4,99 usd, což je v přepočtu 110 Kč. Jenže to není vše, hra obsahuje taky dodatečné nákupy, a to až do 99 usd (cca 2 200 Kč) za položku. To je trochu netradiční přístup. Většinou se jedná o kosmetické věci a zrychlení misí.

Iron Marines Official Trailer

Iron Marines Official Trailer

Pokud ale zaplatíte částku, tak dostanete na poměry telefonů poměrně dost obsahu. Ve hře jsou dva rozdílné světy, na kterých se odehrává kampaň, která má 14 misí, v každé jsou zajímaví bossové. Dále je ve hře 10 speciálních misí, které mají zvláštní pravidla. Odemknout se dá i „Plus“ mód, který ještě zvýší obtížnost hry.

Ve hře je pak více než 40 různých vylepšení, které mění strategii v jednotlivých misích, dále 9 rozdílných hrdinů a 8 odlišných zbraní. Pokud byste chtěli hru „vyždímat“ úplně, tak jsou k dispozici i různé Achievementy.

Hráli jste Kingdom Rush? Vyzkoušíte i Iron Marines?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)