Huawei pracuje na levném vysouvacím smartphonu

huawei vysouvaci smartphone

Huawei nedávno ukázal u Mate X, že umí tvořit i ohebné telefony. Brzy ale máme vidět od této čínské společnosti i vysouvací smartphone. Tedy mechanismus, který jsme mohli u několika chytrých telefonů vidět i v minulém roce. Zajímavé je na tom to, že Huawei vysouvání nechystá pro prémiové TOP telefony, ale pro levnější telefony střední třídy.

Levný vysouvací smartphone Huawei? Možná již velmi brzy

O informace se jako první podělil server LetsGoDigital, kteří zároveň píšou, že vysunovací mechanismus nebude určen pro prémiové telefony značky, ale pro levnější třídu, ve které Huawei dominuje. Takže pravděpodobně se bude novinka pohybovat kolem částky 10 tisíc Kč, kde se nachází Huawei Nova apod.

vysunovaci smartphone huawei

Zajímavé je však to, že se počítá i se čtečkou otisků prstů v displeji. Na druhou stranu se nejedná o nic překvapivého. Huawei patří mezi hlavní společnosti, které přenáší funkce a technologie z TOP telefonů do nižších tříd. Na zadní straně bychom se měli dočkat klasického duálního fotoaparátu a na přední straně minimálních rámečků bez výřezu nebo průstřelu.

Samotné vysouvání telefonu nebudou pohánět motorky, jak jsme mohli vidět u Oppo telefonů, ale přímo uživatel. Půjde o velice podobný mechanismus, které jsme mohli vidět v Xiaomi Mi Mix 3.

Líbí se vám vysouvací smartphone?

Zdroj: nl.letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)