Menu

Huawei oznámil Ascend D2, nabídne 5palcový displej

Od doby, co se hlavním ovládacím prvkem telefonu stal dotykový displej, se úhlopříčky dotykových ploch a velikosti telefonů stále zvětšují. Na příští rok nás čeká hned několik obřích telefonů, pozadu nezůstává ani společnost Huawei, která chystá svůj model Ascend D2. Tento přístroj nabídne obrovský 5palcový displej, čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,5 GHz, 13MPx fotoaparát, akumulátor s kapacitou 3000 mAh a systém Android 4.1 Jelly Bean.

Výrobce se zmiňuje, že displej je “edge-to-edge”, což by mohlo značit, že se dočkáme co nejtenčího rámečku kolem displeje, který by tak měl vyplňovat co největší část přístroje. Detailnější informace o tomto přístroji zatím nejsou známy.

zdroj: androidheadlines.com

 

Komentáře

Venca

Venca

31.10.2012 16:16

No, polovička z toho jsou zase jen bludy. A nebo datum vydání bude kdovíkdy na vánoce příštího roku. Nebylo by to poprvé co si firma jedním fake obrázkem nebo “prototypem bez vnitrku” zjistuje potencialni zajem o tento foun. V době teoretického vydání ale pujde o uplne bezne parametry. Ale co naplat, kormidlo marketingu se pořád točí…

RSS (komentáře k článku)