Předprodej Huawei P10 v ČR startuje, první majitelé obdrží balíček příslušenství zdarma

P10

Společnost Huawei nezahálí a na náš trh již velmi brzy přinese svůj nový TOP model v podobě telefonu Huawei P10. Ten byl představen před pouhými dvěma týdny na Barcelonském MWC. Nástupce velmi povedeného a mezi zákazníky oblíbeného Huawei P9 na pulty českých obchodů dorazí již 31. března, první nedočkavci si jej však již nyní mohou předobjednat a získat zajímavé dárky v hodnotě 3 000 Kč.

 TOP model s praktickým příslušenstvím zdarma

To, že výrobci ke svým TOP modelům přibalují zajímavé příslušenství, aby lépe nastartovali prodeje, není žádnou novinkou. Vzpomenout můžeme například na Samsung, která k telefonům Galaxy S7 dával zdarma headset Samsung GearVR. Nyní k podobnému kroku přistoupila i čínská společnost Huawei. K předobjednávkám modelu P10 tak obdržíte balíček příslušenství v celkové hodnotě 3000 Kč. A co vše se v tomto balíčku nachází?

  • stativ sloužící i jako selfie tyč
  • 10 000 mAh power banka s podporou rychlého nabíjení
  • nabíječka do auta
  • druhý kabel s USB typ C
  • redukce z micro USB na USB-C

box

Tato akce je časově omezená do 30. března, nebo do vyprodání zásob. Oficiální doporučená maloobchodní cena telefonu Huawei P10 činí 15 990 Kč s DPH. Telefon je v předobjednávkách k dispozici v barevných variantách Mystic Silver, Prestige Gold, Dazzling Blue a Graphite Black.

P10 group back_gold_dazzling blue_black

Co říkáte na cenu Huawei P10 pro náš trh a dárky, které k jeho předobjednání dostanete?

Zdroj: TZ.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)