Huawei vydal krátká promo videa k chystanému Mate 30

huawei mate 30

Huawei ještě před oficiálním datem představení nového vlajkového modelu – Mate 30 vydal několik upoutávek, které naznačují nové funkce telefonu. Společnost je publikovala skrz sociální síť Weibo. Co se z nich dovíme?

Jako první tu máme video, které se týká postranních ovládacích tlačítek. Ta by měla být virtuální a mají být citlivá na tlak. Další video naznačuje gesta, které chystá také Google se svým Pixelem 4. Jde o bezdotyková gesta, která pravděpodobně umožní čip pro rozpoznávání obličeje. Poslední video se týká bezdrátového nabíjení. Dle posledních informací přijde Mate 30 s rychlým 27W bezdrátovým nabíjením a upoutávka na něj vtipně poukazuje skrz meditaci.

Huawei Mate 30 Pro Virtual Haptic Feedback Volume Control

Huawei Mate 30 Pro Virtual Haptic Feedback Volume Control

Huawei Mate 30 Pro Air Gestures

Huawei Mate 30 Pro Air Gestures

Huawei Mate 30 Pro Powerful Wireless Charging

Huawei Mate 30 Pro Powerful Wireless Charging

Mate 30 bude disponovat 6,8″ zakřiveným AMOLED displejem s rozlišením 2400×1176 pixelů a frekvencí 90 Hz. O výkon se postará čip Kirin 990, který má být mnohem výkonnější a úspornější, než jeho předchůdce. Kromě již zmíněného 27W bezdrátového nabíjení má telefon podporovat také kabelové nabíjení s výkonem až 40W.

Jak se vám líbí nové upoutávky na Huawei Mate 30?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)