Huawei Mate 10 Pro se objevil na prvním snímku

huawei mate 10 pro

Evan Blass se postaral o další zajímavý únik informací o zařízení. Tentokrát se dostalo na Huawei Mate 10 Pro, to bude nejvyšší prémiový model této značky, který se na trhu utká s Galaxy Note 8, LG V30 apod.

Minimální rámečky v odlišném designu

O tom, že Huawei plánuje telefon s minimálními rámečky, už nějakou tu dobu víme. Při představení se má ukázat více verzí Mate 10. Huawei Mate 10 Lite a klasická verze má také displej s minimálními rámečky, jenže ne tak moc, jako dnes uniknutý model Pro. Z obrázků jde vidět, že Huawei mohl zvolit i odlišný poměr stran, zdá se nám, že displej je hodně široký na poměr 18:9, což je dnes takový standard u telefonů s minimálními rámečky. Na přesné detaily si budeme muset počkat pravděpodobně až do půlky října, kdy se nové Mate 10 telefony představí.

fotoaparat Huawei Mate 10 Pro Detail fotoaparátu u Mate 10 Pro

Největší designová změna se nachází na zadní straně, kdy se duální fotoaparát nachází ve světlém pruhu. Opět nebude chybě spolupráce se společností Leica. Čtečka otisků prstů také vypadá, že zůstává na svém místě.

Jak se vám líbí design Mate 10 Pro?

Zdroje: androidpolice.com, twitter.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)