HTC uvádí tři nové modely telefonů pro čínský trh

android-HTC-logo

Ačkoliv se náš trh nedočkal letos příliš přístrojů od HTC, čínský trh je na tom o něco lépe. Tento tchajwanský výrobce nyní uvádí na čínský trh tři nové modely s názvem One ST, One SC a One SU. Všechny tři telefony spojuje jedna zásadní věc – hardwarové specifikace. Telefony totiž disponují stejnými “střevy”, liší se prakticky pouze vzhledem. Přístroje budou zákazníkům prodávat tři čínští operátoři – China Mobile (One ST), China Telecom (One SC) a China Unicom (One SU). A jak jsou tedy přístroje  vybaveny?

 

One SC

HTC One SU

sc2

HTC One SC

st

HTC One ST

Všechny tři telefony disponují 4,3palcovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů, 1GHz dvoujádrovým procesorem, 1 GB RAM paměti, 4GB vnitřní pamětí a 5MPx fotoaparátem. Nebude chybět samozřejmě ani podpora Beats Audia, Android 4.0 a grafická nadstavba HTC Sense ve verzi 4. Zaujmout může také podpora dvou SIM karet. O tom, zdali se některých modelů dočkáme i na jiném trhu, nejsou žádné informace, ale můžeme očekávat, že se tak nestane.

zdroj: engadget.com, phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)