TOPlist

HTC se nevzdává a chce ovládnout nižší třídu, představilo Wildfire E3.

HTC představilo Wildfire E3

HTC v dnešním světě telefonů už dlouho nehraje klíčovou roli. Posledních pár let nepřišlo s žádnou převratnou technologií, ani se zajímavým zařízením. Po lednovém Desire 21 Pro 5G upřelo HTC svůj zájem do vod nižší třídy. HTC na začátku tohoto týdne představilo Wildfire E3. Telefon nabídne 4 kamery, baterii o velikosti 4000 mAh a čipset od společnosti Mediatek. Konkrétně jde o na procesor Helio P22, který dodává výkon 2.0 GHz.

Procesor doplní 4 GB operační paměti a 64 nebo 128 GB uložiště paměti. Uživatelský zážitek bude zprostředkovávat 6,5palcový LCD displej s HD+ rozlišením. Co se týče připojení, telefon nabídne starší verzi Bluetooth 4.2 a Wi-Fi s podporou 2,4 GHz a 5 GHz. Co rozhodně zamrzí je operační systém Android 10. Naštěstí telefon disponuje alespoň čtečkou otisků prstů na zadní straně. HTC představilo Wildfire E3 jako telefon se špičkovou baterií, avšak mimo ní se telefon chlubí i svým fotoaparátem.

HTC Wildfire E3

Konkrétně jde o soustavu 4 zadních kamer. Hlavní snímač dle oficiálních informací nabídne hlavní fotoaparát se 13 megapixely, který doplní 8megapixelový ultraširokoúhlý objektiv. Zbývající dva fotoaparáty jsou 2megapixelové se zaměřením na makro a portrétní snímky. Přední fotoaparát se může pochlubit 13 megapixely.

HTC představilo Wildfire E3 a všechny jeho parametry, avšak zatím nebyla přímo vyslovena cena. Soudě dle vnitřností a funkcí telefonu ale půjde o opravdu levný telefon.

Co si o telefonech od HTC myslíte vy?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)