TOPlist

HTC Desire 20 Pro: první telefon od HTC, který dostane Android 10. Co dalšího víme?

htc desire 20 pro android 10

Telefon HTC Desire 20 Pro byl dnes certifikován v Google Play a nyní je jasné, že jako vůbec první HTC telefon dostane Android 10 (kromě nedávno aktualizovaného U11 Life, jeho aktualizace však teprve začíná a nedostala se ke všem uživatelům). Známe také ostatní specifikace jako je čipset, rozlišení a velikost displeje, ale také kapacitu RAM paměti. Pojďme se na ně tedy podívat.

HTC Desire 20 Pro: Android 10 a Snapdragon 665

HTC Desire 20 Pro bude poháněn čipsetem Snapdragon 665 a bude mu sekundovat 6 GB operační paměti RAM. Je tedy jasné, že co se výkonu týče bude telefon spadat do střední třídy. Stejný čipset nalezneme také například u Xiaomi Mi A3 či Redmi Note 8.

htc desire 20 pro android 10 specifikace

Displej má pak disponovat velikostí 6,5 palce a rozlišením 2340 x 1080 pixelů. Narušovat jej bude průstřel v levém horním rohu. Vzhledem k tomu, že bude čtečka otisků prstů umístěna na boku můžeme usuzovat, že se jedná o LCD panel. Prozatím nemáme žádné informace o tom, kdy by mohl být telefon představen a není ani známo, zda bude vedle Pro varianty existovat nějaká „nePro“ verze.

Koupili byste si v dnešní době telefon od HTC?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)