Nový HTC telefon na obzoru: Společnost chce zaujmout netradičním designem

nový htc telefon desire 21 pro 5g

Vypadá to, že i v roce 2021 uvidíme nový HTC telefon. Na internet unikly snímky smartphonu HTC Desire 21 Pro 5G, který by měl spadat do střední třídy. Společnost se bude snažit zaujmout netradičním designem zadní strany, kde se nachází textura připomínající karbon. Další informace o tomto telefonu však nenaznačují, že by se HTC poučilo a telefon pravděpodobně opět zcela zapadne v obří konkurenci střední třídy.

HTC to v roce 2021 zkusí s telefonem Desire 21 Pro 5G

Je to přesně 10 let od doby, kdy byla společnost HTC na vrcholu a ostatním ukazovala, jak se dělají chytré telefony. V posledních letech už se však společnost vůbec nedokázala vyrovnat s obří konkurencí, hlavně čínských telefonů, které častokrát nabízí lepší telefony za nižší cenu. Mnohokrát už se očekávalo, že společnost s mobily skončí úplně. Pořád se jich však drží, i když už v hodně omezené podobě. Minulý rok byly na globálním trhu vydány jen dva HTC telefony a ani jeden nezaznamenal větší úspěch.

Z dostupných informací víme, že nadcházející HTC Desire 21 Pro 5G bude mít na přední straně klasický průstřel pro selfie kameru. Rámečky kolem displeje jsou mírně větší, ale na druhou stranu se jedná o telefon střední třídy, takže to nebude tak velký problém. Samotný displej by měl využívat LCD panel, což mimo jiné znamená čtečku otisků prstů v tlačítku na boku telefonu. Na zadní straně jsou celkem čtyři fotoaparáty, hlavní přitom bude mít 48 MPx. Dále si můžete všimnout netradiční karbonové textury, která je oblíbená hlavně u různých obalů. Přímo na telefonu se však téměř vůbec nepoužívá.

Těšíte se na nový HTC telefon?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)