HTC Desire 20+ oficiálně: Snapdragon 720G a čtyři fotoaparáty

htc desire 20+

Ano, HTC stále vyrábí mobilní telefony. Společnost totiž dnes oficiálně představila model HTC Desire 20+. Jedná se o model střední třídy, který ovšem z řady jiných telefonů nijak nevybočuje. Pojďme si jej představit.

HTC Desire 20+ oficiálně

Přední stranu nového HTC pokrývá 6,5″ LCD panel s rozlišením 1600 x 720 pixelů. Narušuje jej kapkovitý výřez, kde se skrývá 16 megapixelová selfie kamerka. Po přesunutí na zadní stranu spatříme hned čtyři fotoaparáty. Ten hlavní disponuje rozlišením 48 megapixelů, sekunduje mu 5 megapixelový ultraširokoúhlý objektiv, hloubkový senzor se stejným rozlišením a 2 megapixelová makro kamerka.

HTC Desire 20+

HTC Desire 20+

HTC se chlubí také potexturovanou zadní stranou, díky které se bude telefon lépe držet. Pod kapotou mu tiká čipset Snapdragon 720G, kterému sekunduje 6 GB operační paměti RAM a 128 GB úložiště, které můžeme rozšířit pomocí microSD karty. O výdrž baterie se pak stará 5 000 mAh akumulátor a systémem je Android 10. Za zmínku stojí také čtečka otisků prstů umístěná vzadu nebo třeba audio jack. Telefon je k dispozici v oranžové a černé barevné variatně a to za cenu 8 490 TWD, což je asi 6 800 korun bez daně.

Jaký telefon od HTC máte nejraději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)