HTC připravuje tablety s Windows. Dočkáme se také Androidu?

HTC-Tablet

Pokud před vámi někdo vysloví zkratku HTC, jistě se vám vybaví celá řada chytrých telefonů. Tento tchajwanský výrobce však v minulosti představil tablety, z nichž byl nejznámější nejspíše Flyer. Ten ovšem běžel se starou verzí systému Android a příliš uživatelů si nenašel. Nyní se ale chystají další dva kousky, tentokrát pro systém Windows RT Blue – R7 a R12. Specifikace jsou výborné. Menší z bratrů, R7, nabídne 7″ Full HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s frekvencí 2,3 GHz od Qualcommu, 2GB RAM paměť, 16GB vnitřní paměť, MicroSD slot a 13MPx fotoaparát. Větší bráška na tom bude výbavou velmi podobně, nabídne jen větší 12″ displej s rozlišením 2048 × 1536 pixelů. A proč o tom všem mluvíme?

HTC-Tablet

Tyto tablety by měly být představeny 13. října a my bychom se mohli dočkat také zpráv o tabletech s Androidem. To jsou samozřejmě jen spekulace, ale není to vůbec nemožné – pokud HTC vyrobí tablet s těmito specifikacemi, které budou mít v té době určitě i další tablety s Androidem, stačí jen připravit pro tento přístroj systém. A ruku na srdce – tablet s těmito specifikacemi by byla bomba.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)