HTC One S a Android 4.2.2? Nikdy nebude, říká HTC

HTC_Jelly_Bean_480

Dnes ráno jsme vás informovali o tom, že HTC One brzy dostane aktualizaci na Android 4.2.2. Logicky se ptají i uživatelé starších přístrojů od HTC, kdy jejich stroje dostanou nejnovější verzi systému Android. Zatímco majitelé One X či One X+ se zcela jistě dočkají, HTC nyní potvrdilo serveru Android Central, že se tato aktualizace bohužel netýká oblíbeného modelu One S. Je zajímavé, že v oficiální zprávě sice HTC připouští, že bude spoustu jejich zákazníků tímto krokem zklamáno, ale samotná důvod jednání neuvádí. HTC One S tedy zůstane na Androidu 4.1 s nadstavbou Sense 4+.

htc_one_s_1

My můžeme pouze doufat, že se tento přístroj přeci jen Androidu 4.2.2 a rozhraní Sense 5 dočká díky skvělé komunitě XDA Developers. Kdo se však vydá touto cestou, musí počítat s tím, že přijde o záruku svého přístroje. Jsme přesvědčeni, že se Sense 5 si tento přístroj hravě poradí, neboť má stále dostatek výkonu, navíc je pátá verze Sense možná ještě méně náročná než předchozí 4+.

Jste majiteli One S? Co si o tomto kroku myslíte?

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)