Menu

HTC: Froyo bude do Vánoc

Na konferenci pořádané Qualcommem v San Diegu vyzpovídali chlapci z Pocket-lintu Eric Lina, manažéra online komunity a celosvětového PR pro HTC. Eric vysvětlil, proč trvá nasazení Froya na stávající HTC smartphony tak dlouho:

“Portování všech naších aplikací na Froyo a zajištění jejich bezproblémového běhu na všech naších přístrojích potřebuje nějaký čas. Bohužel to není projekt na týden. Musíme se ujistit, že naše aplikace využívají všech výhod Froya. Také si musíme být jistí, že běží tak, jak chceme, na novém systému i na všem našem hardwaru.”

Avšak v době plánovaného uvedení Froya už by podle všeho měla být venku další verze Androidu 3.0, “Gingerbread”, update na Froyo by tak mohl být trochu “zbytečný”. Eric to však vidí jinak:

“Nevím, co všechno bude Gingerbread vyžadovat, ale věřím, že budeme s naší aktualizaci na Froyo hotoví před Vánocemi. A protože Google neučinil žádné oznámení, kdy přesně Gingerbread vyjde, netroufnu si odhadovat, ale mohla by to být první čtvrtina příštího roku.”

Aspoň víme, že se Froya na HTC telefonech určitě dočkáme.

[Zdroj: Pocket-lint]

 

Komentáře

Luky

Luky

7.7.2010 0:07

HTC by hlavně mohl zamakat na aktualizaci pro HTC Magic – na který se totálně vys*al!!!

beny

beny

7.7.2010 8:51

No ja si myslim ze s Magicem uz nepocitaj. Ja uz sem jakekoliv nadeje vzdal.

Vlado

Vlado

7.7.2010 9:30

Je skoda ze na starsie modely sa vykaslali. Magic v pohode zvlada 2.1, dokonca aj 2.2. Cakanie na update som vzdal a nelutujem, bezim na superE a som spokojny.

Stodynka

Stodynka

7.7.2010 9:35

Už mě štve jak to furt odkládají.

Pavel

Pavel

7.7.2010 11:10

Treba jim konecne dojde, ze to Sense UI neni az zas tak dobry napad. Froyo bez Sense UI je o tolik lepsi nez Eclair s Sense UI.

Prodeje Nexus One pry velmi stoupaji…

kecal

kecal

7.7.2010 12:00

uz dlouho zvazuju prodani desire a koupi nexusu ,snad se pochlapi Cyanogen jinak ten krap uz leti z okna :)

Cryingfreeman

cryingfreeman 0

7.7.2010 13:14

tak to je gól

:D

:D

7.7.2010 18:04

No to je gól , prej pro všechny jejich telefony :D vid update na 2.2 dostanou 3 HTC stroje ( legend , Desire a Wildfire ) a ještě budem rádi že vůbec tidle tři … Hlavně že původně Q3 tohoto roku – no prostě otřesná podpora

RSS (komentáře k článku)