Hatchi: tamagoči pro Android

hatchii

Pamatujete éru tamagoči – tedy “virtuálních mazlíčků”, prodávaných obvykle ve formě klíčenky, vyžadujících vaši péči? Teď můžete mít obdobu tamagoči ve svém telefonu či tabletu! Na Androidu dosud neznámé studio Portable Pixels Limited zveřejnilo v Obchodě Play svou první hru – jmenuje se Hatchi a přináší dávku nostalgie, včetně původního osmibitového stylu.

Vaším úkolem bude, stejně jako u bezmála 15 let starého originálu, krmit zvířátko, čistit ho, starat se o něj, hladit a hrát si s ním, a sledovat, jak roste. Čím lépe se o svého virtuálního svěřence budete starat, tím bude šťastnější, zdravější, poslušnější a vychovanější.

Aplikace Hatchi je k dispozici pouze v placené verzi za 0,99 dolarů (v našem Obchodě Play za 20,59 Kč), což je ve srovnání s originálem zlomek původní ceny. Zbývá dodat, že Hatchi funguje na Androidu 2.1 a vyšším a instalační balček má 2,1 MB. Nuže, hurá do devadesátých let minulého století! A nezapomeňte se o své zvířátko starat, ať neskončí na virtuálním hřbitově! :)

The app was not found in the store. :-(

Zdroje: Android Phone Fans a DroidGamers.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)