Menu

Hatchi: tamagoči pro Android

Pamatujete éru tamagoči – tedy “virtuálních mazlíčků”, prodávaných obvykle ve formě klíčenky, vyžadujících vaši péči? Teď můžete mít obdobu tamagoči ve svém telefonu či tabletu! Na Androidu dosud neznámé studio Portable Pixels Limited zveřejnilo v Obchodě Play svou první hru – jmenuje se Hatchi a přináší dávku nostalgie, včetně původního osmibitového stylu.

Hatchi

Hatchi

Hatchi

Hatchi

Vaším úkolem bude, stejně jako u bezmála 15 let starého originálu, krmit zvířátko, čistit ho, starat se o něj, hladit a hrát si s ním, a sledovat, jak roste. Čím lépe se o svého virtuálního svěřence budete starat, tím bude šťastnější, zdravější, poslušnější a vychovanější.

Hatchi

Hatchi

Hatchi

Hatchi

Aplikace Hatchi je k dispozici pouze v placené verzi za 0,99 dolarů (v našem Obchodě Play za 20,59 Kč), což je ve srovnání s originálem zlomek původní ceny. Zbývá dodat, že Hatchi funguje na Androidu 2.1 a vyšším a instalační balček má 2,1 MB. Nuže, hurá do devadesátých let minulého století! A nezapomeňte se o své zvířátko starat, ať neskončí na virtuálním hřbitově! :)

Hatchi
Portable Pixels Limited
Verze1.0.0 (22. 7. 2012)
Velikost2,1 MB
2.1+


20,59 Kč

Zdroje: Android Phone Fans a DroidGamers.

 

Komentáře

david

david

25.7.2012 17:32

andyroid pls

feyl

feyl

25.7.2012 17:40

ze zajimavosti jsem to zkousel a muzu rict, ze nic moc…zvire mate jen jedno, hra je tam automaticka, takze se mu hodnota nalady zveda jen tuknutim na ikonku..mozna kdyz bych tu nekde pravy tamagotchi vystrachal, zabavil bych se lip..zvuky v app jsou sileny a za dvacku bych nekoupil..ale jako nostalgie je to fajn..:)

Petr

Petr

5.12.2012 20:30

Zdravím, je fajn, že je tamagotchi pro Android, ale radši bych skutečné. Dá se to ještě sehnat?

RSS (komentáře k článku)