Menu

Samsung Galaxy Note 10.1 dostává aktualizaci na Jelly Bean a funkce Premium Suite

Jak to tak vypadá, dnešní den je ve znamení aktualizací. Jelly Bean se dostává i na velice oblíbené zařízení Samsung Galaxy Note 10.1 společně s prémiovým obsahem, o kterém jsme vás informovali v nedávné zprávičce. Aktualizace se prvně začala rozšiřovat v Německu a nyní je dostupná i v dalších evropských zemích (Velká Británie, Španělsko, Dánsko, Norsko, Švédsko a Finsko). Pokud není aktualizace dostupná pro vaše zařízení a nemůžete se již dočkat, není problém si jí stáhnout na sammmobile.com, popřípadě na xda-foru a flashnout přes program Odin.

 

 

Komentáře

Petr

Petr

21.2.2013 9:29

Tak konečně dneska ráno aktualizováno oficiální cestou. N8010

Marvin

Marvin

24.2.2013 22:59

tak to ti závidím. Já na své N8000 stále nic !!! a to přesto, jak mě napsali ze Samsungu (viz příspěvek výše), tak je skoro konec února. Asi furt běží ta “fáze testování”….já jen, že mě doma učili, že lhát se nemá.. :(
Takže…příště do Samsungu určitě nejdu.
Zdarec

Petr

Petr

24.2.2013 23:05

Dneska jí konečně dostala moje SII )) třikrát hurááá

Monika

Monika

27.2.2013 20:16

Pro Marvina : mám taky ten model N8000XXLGA tablet kupovanej na netu a aktualiace NIKDE !!! Ani přes OTA ani přes Kies.Už mĕ to pĕknĕ …..kde jakej krám ho už má a já stále nic! Volala jsemdo Samsungu,neví nic,tvrdil mi,že to neni možný,že aktualizace je venku už od ledna,že mám zajít do servisu….Marvine a ty už máš aktualizaci?

nobody

nobody

27.2.2013 22:53

dneska se moje N8010 zaktualizovala a jedine co jsem zatim videl, kdyz dcera chtela hrat svoji oblibenou hru tak se startovala nekonecne dlouho :-|

Marvin

Marvin

1.3.2013 0:25

Ahoj Moniko, protože je konec února a vypršel termín, kdy mělo dle tvrzení Samsungu dojít aktualizaci,jsem dnes znovu kontaktoval Samsung a opět mě napsali odpověď, kde mě jako “úplnýmu debilovi” znovu vysvětlili, že aktualizaci můžu udělat přes KIES nebo FOTA a že aktuální verze pro N8000 je 4.1.2.
Na což jsem jim napasal, že nejsem nesvéprávný, že vím “jak to udělat”, ale že chci vědět, “kdy” to bude možný….na to už mě neopověděli raději vůbec. Taky jsem po nich chtěl vědět, jestli tento model s tímto označením je “opravdu” určený pro tento trh(ČR) a na to mě taky neodpověděli. Prostě v tom buď mají neskutečný bordel, nebo moc dobře ví v čem ta chyba je, ale záměrně mlží a nechtějí přiznat pravdu. Jsem rozhodnutý jít do Mironetu a budu tablet reklamovat…ať si s tím poradí. Jestli nakoupili např. z důvodu lepší ceny řadu určenou třeba pro jinou zemi, kde ještě aktualizace není zpuštěná, tak budu chtít vrátit peníze. Možná že i tím, že Samsung na tento dotaz neodpovídá, kreje Mironet…nebo mám už jen zoufale bujnou fantazii. Každopádně mě přijde vysoce neprofesionální přístup ze strany Samsungu. Pokud by jsi měla nějaké svoje zkušenosti, klidně napiš. Ahoj Marvin

Monika

Monika

1.3.2013 19:27

Ahoj Marvine,tak já mám tablet sice koupený přes net,ale dušovali se,že je pro český trh.Jenže kdo ví…..vlastnĕ to vĕdí jen oni,zda je to pravda …Aktualizace stále nikde,v tabletu mám poslední 4.0.4 ale s tím to bylo už zakoupený,.Od té doby mi to aktual.nenabídlo.No jsem zvĕdavá jak dopadneš teda v tom Mironetu. Mĕ se nechce zatím tablet nikam posílat,počkám tedy jak dopadneš ty….Taky mĕ to pĕknĕ štve,zajímavý,že mám to stejné číslo jako ty,škoda,že tu nenapíše nĕkdo další se stejným jestli aktual.má nebo taky ne.Prosímtĕ napiš tady pak jak jsi dopadnul. Díky M.

Marvin

Marvin

5.3.2013 17:25

Ahoj Moniko, protože Samsung ČR se mnou laškuje a nechce říct pravdu, zašel jsem do autorizovaného servisu Samsung v Brně a tam mě oznámili to, co čeho jsem se obával. Tento model není určený pro ČR ale pro Slovensko. To je i důvod proč nám to aktualizaci na JB zatím nenabízí. Myslel jsem si, že Mironet je férový obchod a nechová se jako trhovec…bohužel. Chápu tržní prostředí, ale mají na to férově upozornit. Jsem zvědavý, jak se k tomu postaví až půjdu tablet reklamovat. Měj se..M.

Monika

Monika

5.3.2013 19:35

Hm…tak to je zajímavé.No ale stejnĕ si myslím,že i když máme teda tu Slovenskou verzi tak že by jsme tu aktualizaci už mĕli dostat ne? Takže na Slovensku ještĕ nemají na Galaxy Note Jelly Bean?To je mi divný,že by tam ještĕ aktualizaci nedostali.Prosímtĕ dej vĕdĕt,co na to řekli v tom Mironetu.Připrav se na to,že se budou vymlouvat.

Marvin

Marvin

5.3.2013 21:30

Slovensko jsem zatím nenašel, tak si myslím, že JB na N8000 nemají..
http://www.sammobile.com/firmwares/

Marvin

Marvin

6.3.2013 19:08

Ahoj Moniko, tak jsem dnes ráno navštívil pobočku Mironetu a přesto, že jsem čekal odpor, tak chlapík byl vcelku v pohodě.Protože ale neměl patřičné kompetence doporučil mě, abych napsal jejich tech.řediteli. Odpověď mě přišla během 10min. a přesto, že se divil, jak je to možné, ihned zajistil výměnu kus za kus…takže nakonec vše OK. Pokud jsem o Mironetu začal pochybovat, tak to musím vzít zpět a omluvit se jim, vyřešili to velice rychle. Samsung nakupují přes velkoobchod a tam pravděpodobně vnikl problém. Bude to pravděpodobně stejné i u tebe. Takže doporučuju zajít tam, kde jsi tablet koupila a trvat na výměně. Měj se…M.

RSS (komentáře k článku)