Externí baterie s kapacitou 10 000 mAh pro Samsung Galaxy Note 3? Žádný problém

zerolemon-extended-battery-1

Nedostatečná kapacita baterie je velmi známý problém mnoha posledních modelů mobilních telefonů snad od všech výrobců na trhu. Doba výdrže se pohybuje maximálně okolo jednoho dne při plném vytížení, a to musí mít uživatel ještě značnou dávku štěstí. Jste vlastníkem nejnovějšího phabletu Samsung Galaxy Note 3? Pokud ano, tak možná právě pro vás přinesla společnost ZeroLemon velmi pozoruhodné řešení za zajímavou cenu.

zerolemon-extended-battery-1

Společnost ZeroLemon přichází s externí baterií, která má kapacitu úctyhodných 10 000 mAh. Baterie však není to jediné, co v balení dostanete. Výrobce každému uživateli přibalil navíc ochranný obal, do kterého se baterie vkládá, a ochrannou fólii na displej telefonu. To vše za příjemných 60 USD, tedy přibližně 1 200 Kč. Bohužel za takto vysokou kapacitu budou muset potencionální kupci zaplatit cenu větších rozměrů ochranného krytu.

Kryt, baterii a ochrannou fólii si můžete objednat již dnes, a to prostřednictvím Amazonu na této adrese.

Ocenili byste delší výdrž telefonu za cenu větších rozměrů?

Zdroj: SamMobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)