Galaxy S IV: Další snímky vzhledu [aktualizováno]

samsung-logo

Datum představení nového TOP modelu společnosti Samsung s označením Galaxy S IV se neúprosně blíží a již ve čtvrtek bude toto monstrum představeno světu. Novináři se tak logicky předbíhají, kdo podá co nejvíce střípků z této skládačky, a na internetu se pravidelně objevují nové a nové informace o čtvrtém modelu řady Galaxy S. Na čínském fóru se objevily další snímky údajné podoby tohoto zařízení, které by mělo nést označení GT-I9502, což znamená modifikovanou verzi Galaxy S IV Duos. Zařízení připomíná na první pohled staršího brášku Galaxy S III, boky zařízení jsou ovšem z kovu. Nutno poznamenat, že ani toto nakonec nemusí být konečná podoba Galaxy S IV, neboť i v minulosti rozeslala společnost Samsung své prototypy na testy operátorům (tento kousek by měl být od China Union Telecom), které se ale od konečného modelu lišily.

145338ta4u94ajj07adoat

Podle předpokladů dostal i tento model 5palcový Full HD displej, procesor Exynos Octa 5410, 2GB RAM paměť a běží na systému Android Jelly Bean 4.2.

EDIT: Na internetu je nyní dostupné video s tímto přístrojem.

Samsung Galaxy S4 World First Hands-on i9502 China Unicom Ver.

Samsung Galaxy S4 World First Hands-on i9502 China Unicom Ver.

Zda je toto opravdu skutečná podoba přístroje Galaxy S IV či nikoliv, se dozvíme již ve čtvrtek, kdy bude nová vlajková loď společnosti Samsung představena světu v New Yorku.

zdroj: sammobile.com, gizmochina.comphonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)